2737
2739
عنوان

ای وی اف

122 بازدید | 12 پست

سلامممم بر همگی 

من روز چهارمه ک دارم امپولهای ای وی اف رو میزنم برای تخمک‌کشی 

میشه لطفا راهنمایی ک موثره تو این زمینه رو بهم بگید تا انجام بدم

هرچه تو خواهی نه آن میشود// هرچه خدا خواست همان میشود

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
هزینش الان چه قدر شده؟

والا من الان مرحله اولشم 

ولی برا چهار روز دارو دادن شدی تومن 

جدای ازون هزینه های اولیه و اقداما اولیش کی سری سونو و دارو میدن

مجدد بعد چهارروز دارو میدن نمیدونم دقیقاچقد میشه ولی مشاوره ماماییشون گفت سه تومن داروت میشه

خانومی میشه بگی تا الان چه کارایی کرده.من فعلا دکترم آزمایش نوشت واسه ذخیره تخمدان و این چیزا بعد برم وارد سیکل آی وی اف بشم.داروهاتون راحت گیر اومد؟ کدوم شهرین؟ ذخیره تخمدانتون چند بود ؟ 

2738
ن دیگه چیز جدیدی که نیست سالهاس داره انجام میشه.انشالله جواب بگیری.واینکه فکرنکن زیاد بهش

ممنون عزیزم

شماهم ای وی اف کردی!؟

خانومی میشه بگی تا الان چه کارایی کرده.من فعلا دکترم آزمایش نوشت واسه ذخیره تخمدان و این چیزا بعد بر ...

عزیزم من اول دو دوره ال دی خوردم،بعد سونوی واژینال داپلر دادم فهمیدن اندومتریوز شدید دارم،چهارماه بخاطرش‌ بهم امپول زدن ک اندومتریوزم خوب بشه،مجدد سونو کردن دیدن کم شده چهار پنج روزه داروهامو شروع کردم دیگه اگر خدا بخواد،دکتر گفت دوبار تخمک کشی میکنم بعد لولهارو میبندمو انتقال میدم

اره داروهام رو از خود مرکز میگیرم،من اصفهانم،درمانگاه نازایی مشتاق ،دکتر کلانتر میرم 

ذخیره تخمدانمم اول با اندومتریوزا ک خیلی بزرگ بود نمیدیدن تخمدانمو اصلا،گفتن باید تخمک بگیری از یکی دیگه،بعد ک امپولارو زدن و اندومتریوزم کوچک شد ازم ازمایش ذخیره گرفتن ک ۴ بود

عزیزم من اول دو دوره ال دی خوردم،بعد سونوی واژینال داپلر دادم فهمیدن اندومتریوز شدید دارم،چهارماه بخ ...

آخی عزیزم منم اصفهانم و منم آندومتریوز دارم.ولی چون سابقه ۳ بار عمل رو دارم دکترم بهم گفت واسه اندوت اگه یه باردیگه عمل کنی ذخیره تخمدانت خیلی میاد پایین.الانم فقط آزمایش دادم واسه ذخیره تخمدان دیگه نمیدونم چی در انتظارمه .هنوز جوابشا نگرفتم.دکترمم نقشینه اس .احتمالا بعدش میرم بهشتی