2737
2734

اگ بگم ازم سواستفاده نمیکنی 😂😂😂😂

از آن روزی ک خوردم سیب زمینی 😋دیگ دلم نیومد نخورم 😈انقد خوشم میاد وقتی روی اون زنگوله بغل علامت میاد میام میبینم لایک خوردم 😁وقتی ببینم ریپ کردین ذوق میکنم 😈انگا کلی سیب زمینی سرخ کرده گذاشتن جلوم😁 شمارو ب خدامیشع لطفا برای حل مشکلاتم و خونه دار شدنم یه صلوات مهمونم کنید 💛اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم 💕نفس باد صبا مشک فشان خواهد شد 🍫آدم پیر به یکباره جوان خواهد شد 🍫نمدونم چ ربطی داره ولی گفتم شاید درس عبرتی بشه برای ایندگان🙄😜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
برای خونه دار شدنتون صلوات فرستادم،شمام برا خونه دار شدن ما صلوات بفرستین ک ایشالا مشکلمون حل شه زود ...

انشالله  خیلی ممنونم ازت عزیزم اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم 💙

از آن روزی ک خوردم سیب زمینی 😋دیگ دلم نیومد نخورم 😈انقد خوشم میاد وقتی روی اون زنگوله بغل علامت میاد میام میبینم لایک خوردم 😁وقتی ببینم ریپ کردین ذوق میکنم 😈انگا کلی سیب زمینی سرخ کرده گذاشتن جلوم😁 شمارو ب خدامیشع لطفا برای حل مشکلاتم و خونه دار شدنم یه صلوات مهمونم کنید 💛اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم 💕نفس باد صبا مشک فشان خواهد شد 🍫آدم پیر به یکباره جوان خواهد شد 🍫نمدونم چ ربطی داره ولی گفتم شاید درس عبرتی بشه برای ایندگان🙄😜

من کرم موبر استفاده میکنم...فقط موها رو از روی پوست برمیداره مثل وکس یا صمغ از ریشه در نمیاره این بدیشه چون زود در میاد و مدام باید استفاده کنی...ولی خب چون پوستو نمیکشه،پوست شل نمیشه این مزیتشه...

طرز استفاده پشتش نوشته مثلا اینجوریه که اول یه ناحیه کوچیکو امتحان میکنی...اگه تا یه روز بعد حساسیت ایجاد نکرد میتونی استفاده کنی برای موهای ضخیم هم باید اول پوستت رو با آب گرم بشوری تا پوست نرم باشه...ترجیحا پوستت باید تمیز باشه...یه کاردک داره با اون یه لایه میزنی رو پوستت بعد از ۱۰،۱۵ دقیقه با پشت کاردک برخلاف جهت رویش مو میکشی در میان موها...اگر موها ضخیم باشه ممکنه همشون در نیان اینم یکی از بدیاشه...

مارک سینره خوبه...قیمتش هم ۳۰ تومن این حدوده فکر میکنم...

2706