2737
2734

سلام دوستان من خیلی بدبختم دو ماهه به خاطر خیانت شوهرم قهرم و خونه بابامم دخترم هم شهرستانه چند روز بود حالم خیلی بد بود امروز بعد ازظهر اسکن ریه گرفتم دکتر گفت کرونا داری و مقدار زیادی از ریه تو درگیر کرده الانم حالم خوب نیست دارم می میرم از بس حرص شوهرم و تنها بودن دخترم را خوردم که الان خودم دارم با کرونا می جنگم

از کجا گرفتی اخه😢

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم كرونا گرفتم ريه ام درگير شده هم من هم مامانم 

حالت چطوره؟ من از بدن درد و سرفه دارم ميميرم😫😫😫😫😫 

دارو چي گرفتي

خدايا...🦋. اولين و آخرين اميدمون براي هركاري تويي  دستمونو محكم تر بگير❤️
2728

از در و دیوار میباره متاسفانه .. دخترت چرا پیشت نیست ؟

همیشه اولین تجربه ها یا خیلی تلخ هستند یا خیلی شیرین بعد از آن اولین ها همه چیز به مرور عادی میشود شاید بزرگترین موهبتی که خداوند به انسان داشته همین قصه ی تلخ عادت است...💔

انشالله خوب بشی 

گوجه کبابی و اویشن دم کن بخور مرتب

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....
2738

استرس و نگرانی سیستم ایمنی بدن رو ضعیف نیکنه عزیزم سعی کن آرامش خودت رو حفظ کنی حالت که خوب شد انشاالله بقیه مشکلاتم حل میشه گلم برای بهتر شدنت و رفع مشکلاتت صلوات فرستادم 🌹

هرگز اجازه نده سکوت انتخابت باشد، وقتی که قلبت با صدای رسا با تو سخن میگوید ...

گوجه پخته شده 

سیب با پوست 

ویتامین سی 

اینا رو بخور خوب میشی نترس الان اکثریت دارن و سریع خوب میشن

خدایا . سپاس . در اوج نا امیدی زمانی که بریده بودم از همه جا محکم دست هایم را گرفتی اکنون میخواهم رهایم نکنی

ریه هات درگیر شده چ علایمی داشتی قبلش که رفتی دکتر .. منم ۳ روزه حالم میزون نیس وخیم نیستم ولی تک و توک سرفه خشک دارم بدنم جون نداره همش خابم میاد .. حس میکنم کرونا گرفتم 😓

همیشه اولین تجربه ها یا خیلی تلخ هستند یا خیلی شیرین بعد از آن اولین ها همه چیز به مرور عادی میشود شاید بزرگترین موهبتی که خداوند به انسان داشته همین قصه ی تلخ عادت است...💔
2706