2733
2734
عنوان

دقیقا همین الان دغدغه تون چیه؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2126 بازدید | 274 پست
اینکه هنوزم ازون فانوس ها مده ؟سه تیکه ها .برا دکوری بخرم یا نه

نه دیکه قدیمی شده نخر

تیکربارداریم نیست....زمان مشخص شدن سرنوشتمه..‌.برام دعا کنیدکمر خانوادم به خاطرمن نشکنه🖤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چند تا بستنی تو یخچاله نمیتونم اصلا راحت بشینم😑دلم میخاد برم سراغشون 

منم همین الان چند تا خریدم از اون دبل چاکلتا میترسم چاق شم بخورم از طرفی هم تازه شام خوردم سیرم ولی مغزم کشتی😂😂

لایکم نکنید ریپلای کنید 😁
اینکه هنوزم ازون فانوس ها مده ؟سه تیکه ها .برا دکوری بخرم یا نه

البته اگرعتیقه اس بخر

تیکربارداریم نیست....زمان مشخص شدن سرنوشتمه..‌.برام دعا کنیدکمر خانوادم به خاطرمن نشکنه🖤❤
2728
الهی عزیزم خب برو پزشکی قانونی برو دکتر  میشناسی برو‌شکایت کن

متاهلم به شوهرم‌نگفتم پول بگیرم دلیل میخواد حالم خوب نیس ازمایش زگیل تناسلی ۶۰۰ تومنه .. ازمایش hivاز مادرم قرص کردم اما باید ۶ماه بگذره 

حالم  خوبه درواقع عالیم     خدا جون عاشقتم چون با این اسم منو میشناسن نمیتونم نام کاربریمو عوض  کنم ☹
دغدغه الانم اینه بدونم شوهرم دقیقا کدوم گوریه که هر چی زنگ میزنم جواب نمیده و نیومده خونه

رگباری زنگ بزن مجبورمیشه ج بده....البته حتما سرکارهست دیکه

منم همین الان چند تا خریدم از اون دبل چاکلتا میترسم چاق شم بخورم از طرفی هم تازه شام خوردم سیرم ولی ...

اصلا مقاومت خیلی سخته 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ دارم واقعا زجر میکشم 😂😂😂😂😂

Instagram📷me_in_netherlands 
2738
اصلا مقاومت خیلی سخته 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ دارم واقعا زجر میکشم 😂😂😂😂😂

وایی ارع از صدتا پیتزا بیشتر میخوام ولی خب فعلا معدن جا ندارع ولی مغزم کشتی گشنههههه😂😂🤣

لایکم نکنید ریپلای کنید 😁
 دندونام همش خرابه ممنونم عزیزم

وای اره  درکت میکنم من تو۲۰ سال سن یه دندوون باید بزارم دوتا عصب کشی پرکنم و.....

اژانس توریستی دارم 

تو این وضعیت باید تعطیل کنین کلا. هیچکی هیجا نمیره ک😑

خدایاااا،توکل ب خودت ! نه به بنده های بی خودت😒     خدایا کمکم کن تا تاریخ ۱۳۹۹/۹/۹سرکاربرم.همیشه پشتم بودی اینبارم کمکم کن🙏
2706