2726
عنوان

امروز جلسه آخر بود...

| مشاهده متن کامل بحث + 1172 بازدید | 94 پست
کدوم مرکز رفتی من جای خوب پیدا نمیکنم ؟

کدوم شهری عزیزم؟ 

همیشه دردناک ترین سنگ هاراکسانی به سمتت پرتاب میکنند که برایشان سنگ‌تمام گذاشتی  یک پایان تلخ بهتر از تلخی بی پایان است...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم منم می‌خوام طلاق بگیرم دوماهه قهر اومدم خونه پدرم هیچ سراغی ازم نگرفته و دنبالم نیومده  ...

من جدا شدم تا جای ممکن توافقی حدا شین مهریه مال توا باید بدش حتی اگه برگردی اما تو تقاضای طلاق بدی نفقه بهت تالق نمیگیره بهترین کار فقط توافقیه

2728
من جدا شدم تا جای ممکن توافقی حدا شین مهریه مال توا باید بدش حتی اگه برگردی اما تو تقاضای طلاق بدی ن ...

خب توافقی زن باید ببخشه یا همشو یا بخشی از مهریه رو من نمی‌دونم باید چیکار کنم چند ماهه اصلا ازهم خبر نداریم همو ندیدم حتی یه پیامم ندادیم بنظرتون صبر کنم 

عزیزم منم می‌خوام طلاق بگیرم دوماهه قهر اومدم خونه پدرم هیچ سراغی ازم نگرفته و دنبالم نیومده  ...

عزیزم من حق طلاق داشتم، برو محضری که عقد کردین مهریه ات بزار اجرا، اگر خونه یا ملکی داره برو اداره ثبت توقیف کن، فقط سریع که به نام کسی نزنه، بعدنامه ازمحضر میگیری پست میکنی در خونه اش، بعد هم کارای طلاقت کن، به نظرم وکیل بگیر، من شرایطم یجوری بود نیلز به وکیل نداشتم ولی بازم گرفتم

همیشه دردناک ترین سنگ هاراکسانی به سمتت پرتاب میکنند که برایشان سنگ‌تمام گذاشتی  یک پایان تلخ بهتر از تلخی بی پایان است...
خب توافقی زن باید ببخشه یا همشو یا بخشی از مهریه رو من نمی‌دونم باید چیکار کنم چند ماهه اصلا ازهم خب ...

درخواست نفقه بده البته یکم صبر کن من شش ماه ک کذشت شکایت ترک انفاق کردم یه بندی هست تو عقد نامه ک اگه شوهر ۶ماه نفقه نده زن خق طلاق میگیره بهت خرجی میده ؟؟

خوشبحالت. انشاالله این حالت روزی من هم بشه. از این به بعد انشاالله خوشبخت ترین بشی 

ممنون عزیزم ان شالله که واسه شما هم بهترین رقم بخوره💋🙏

عزیزم من حق طلاق داشتم، برو محضری که عقد کردین مهریه ات بزار اجرا، اگر خونه یا ملکی داره برو اداره ث ...

خوش بحالت حتما باید همون محضری که عقد کردم مهریه اجرا بذارم چون شهر اونا عقد کردیم خونه پدرم یه شهر دیگست اگه من درخواست طلاق بدم مهریه بهم تعلق میگیره یا طلاق توافقی میگن مهریه بخشیده میشه یاهمش یا نصفش

مشکا شوهرت چیه

دروغگویی، بی عرضگی، بچه ننه بودن، مشکل اعصاب... 

2706