2737
2739
عنوان

12هفتگی بارداری

56 بازدید | 6 پست

سلام خانوما این برای ۱۲هفتگی منه 

بنظر شما جنسیتش کسی میتونه از چهره تشخیص بده 

هرچی اصرار کردم نگفتن بهم 

خیلییییی میخوام بدونم 

ممنون میشم نظراتتونو بدونم 

شبیه دختر منه.

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از علایمت بگو،باعکس حتمی نیس،همه ب من میگفتن دختره ولی پسر شد

اخه علایم خاصی ندارم 

ویار همه چی دارم 

اوایل بارداری نداشتم الان خیلی شدیده 

به هیچیم میل ندارم نه ترشی ن شیرینی 

2731
خدا الهی از دهنت بشنوه اطرافیان ک هی میگن شبیه پسره 

من از اول بارداری دخترم صداش کردم.از اول اووووول.بهش میگفتم بهارخانوم

دیگه بچم روش نشد پسر شه😁😁😁

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم