2726
عنوان

من میگم شمابگید ایراد ازکیه؟؟؟

154 بازدید | 10 پست

صب تامیک زدم وگفتم که باشوهرم بحث کردیم

وخانواده ام گفتن بیا وبچه  نیار(ع منظور اجیام)

ازخصوصیات همسرم میگم شمابگیر مشکل ازمنه یا ازاون

تودوران عقد شرطم خونه بود که شوهرم نساخت ومجبورشدم باخانوادش زندگی کنم 

بگم که اینقدرررر ضعیف بودم  که وقتی بهش وابسته شدم حدود دوهفته ازم دست کشید وگوشیشو خاموش کرد وداشتیم ب طلاق فکر میکردیم اونجابود ک شدیدا بهم فشار عصبی وارد شد وشب ازدواجم تشنج عصبی بهم دست داد

البته بگم تودوران عقد ازجانب خانوادم فشتر بهش اومد وتاجایی کتونست حامی من بود

بعدازدواج حالم روزبروز بدتر میشد دکتر دعانویس وغیره

خوب نشدم

بعدیه مدت سرهرچیزی میگفت توخل وچلی،تودیونه ای

تو کم داری_خانوادشم اینو میگفتن حتی پدرشوهرم سری اخر بهم گفت ک تورومیبریم تیمارسنان بستری میکنیم

بازبونشون ازردن منو

به شوهرم میگفتم میخوام درس بخونم میگفت باشه اما حمایت نمیکرد.پول کتاب نمیداد.

برای ویزیت یه دکتر ۲۰ بار بایو میگفتم توسرم میزدم تا میبرد

برای خرید ک دعواو جنگ داریم

برای روانشناس دوسه جلسه بیشتر پول نداد

میگفت زبان بخون من پشتتم..رفتم کلاس ک زبانکده بزنم گف دستم خالیه صب کن'؛نزاشت وام بگیرم.برای ازمون وکالت گفت من اجازه نمیدم توددگستری بری وتوبرای این کارساخته نشدی واصلا روحیه نمیداد درصورتیکه من حامیش بودم وبچه داری کردم و ازاول زندگی تاالان هفته ای ۳ بار رو کارگر داشتیم وشامشونو میدادم_خانوادش مهمان داشتن میرفتم کمک میدادم نمیرفتم قهر میکرد

رفته رفته طوری شد که میگفت توباید بیای سمتم

قهرمیکرد جاخوابشو جدا میکرد

ادعاداره ک بهترین همسره وازاحترام برای من بیشترازچیزی ک مستحقشم احترام میزاره ویه کاری کرده شک کنم ک انسانم ومستحق احتراممم

میگفت ک مردای فامیل محل زن نمیدن

کتکش میزنن

من بافرهنگم

قدددورمو بدون

دکتر میبرد اینو میگف

جدیدا اینو خیلی تکرار میکنه ک قدربدون معتادنیستم

واینقدلطف میگنم بهت

بگین چیکارکنم بااین احساس حقارتم ک این چند سال چقدددر ساده بودم وتحمل کردم الان شدم یک ادم پرخااااشگر

وخدایی که به شدت کافیست_______۱۸ تیر ۹۹

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

یه چیز بگم

شاید خیلیا الان به من حمله کنن با این حرفم ولی گوش کن

گاهی وقتا جدایی بهترین راهه

نمیگم جدا شو

ولی زندگی با کسی که ارزش زن رو نمیفهمه،زندگی با کسی که بهت بی احترامی میکنه سرت منت میزاره

کسی که تحقیرت میکنه ارزش نداره

ضعیف نباش و از خودت ضعف نشون نده عزیز دل

من تو دنیا از هیچی به اندازه ی این ناراحت نمیشم که یه مرد زن رو تحقیر کنه

یه چیز بگم شاید خیلیا الان به من حمله کنن با این حرفم ولی گوش کن گاهی وقتا جدایی بهترین راهه نمیگ ...

بچه هام😭😭😭😭😭نمیتونم دوربشم ازشون

😢

وخدایی که به شدت کافیست_______۱۸ تیر ۹۹

عزیزم بالاترین ضربه رو ما زنها خودمون به خودمون میزنیم با وابستگی عاطفی شدید به مرد. این وابستگی باعس میشه ترس از دست دادن داشته باشیم و برعکس مردها خیالشون راحت بشه که بدونه اونا نمیتونیم و از عواقب کوتاهی هاشون نترسن ، چون میدونن هرکار کنن ما ولشون نمیکنیم. از این احساس نیاز به محبت و توجه شوهر بیا بیرون، بهشون نشون بده که شادی ت وابسته به اون نیست، خودتو مشغول و سرگرم کارهای مختلف بکن و بذار با چشماش ببینه جور دیگه بلدی شاد باشی. نگاهت رو که محتاج خودش نبینه تازه میفهمه باید از از دست دادنت بترسه و خودش جذبت میشه

بچه هام😭😭😭😭😭نمیتونم دوربشم ازشون 😢

هیچ بچه ای فردا نمیگه دستت درد نکنه

برو دنبال زندگیت(البته اگه فکر میکنی شوهرت درست بشو نیست)

بی رحم نیستم

ولی نمیشه جوونیتو بدی بره به خاطر بچه

به نظرم باید حرفهای همسرت هم شنید یه طرفه نمیشه به قاضی رفت ولی تو خودتو تغییر بده روحیه ات رو بالا ببر از فاز افسردگی بیا بیرون

خوبی کردن به بعضیا مثل آب دادن به گل مصنوعیه. خیلی خودتو خسته نکن رگ و ریشه ندارن