2410
2553
عنوان

بچه ها بیایید بگم چی شده

329 بازدید | 16 پست

من همونم که 14 میلیون برای زنداداشم که ازم ده سالم کوچکتره کادو لباس طلا همه چی خریدم بردم... عکسش تاپیک های قبلیم هست ازروز اول هیچی نگفتند هرچی بردیم کلی به به چه چه کردند تا بعداز دوسال که عید فطر آخرین خرید عروسیشو بردیم. بعداز آوردن جهازش بحث پیش اومده مامان زنداداشم گفته ما گوه خوردیم دختر به شما دادیم داداش منم گفته چیزی نشده که می‌خواهید همین الان بهم میزنیم... بعد ما تالار رزرو کرده بودیم اما بخاطر کرونا کنسل کردیم منم راه دور هستم چقدر با ذوق و شوق براش همه چی خریدیم بردیم دیزاین کردیم هدایا طلا همه چی.... الان دختره گفته خواهرات دخالت کردند اعمال سلیقه کردند چرا مادرتو سوار کردی بردی چرخوندی..... فردا دارن با این مباحث میرن خونه خودشون منم هم داداشم هم زنش رو بلاک کردم نمیرم هم خونه مامانم برای بدرقه شون و حتی زنگم نمیزنم... مامان دختره گفته الا بلا 80 نفر میان خونه مون دورهمی بدرقه داداشم هرچی گفت کرونا هست قبول نکردند اونا.... ما شدیم بد داداشمم دلمو شکست.... نمیدونم اومدم فقط بگم به عروس هاتون زیاد خوبی نکنید همه چی اندازه باشه 

دوسال بعداز ازدواجم باردار بودم قبل از همه اما همزمان 13 نفر بامن باردار بودند همه بچه اشونو دنیا آوردند اما بچه من زودرس سقط شد... الان همون آدمها نگاه تحقیر آمیز به من دارند اما من نگاهم به آسمان هست برام دعا کنید... ❤️ ❤️ ❤️ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عروسم عروسای قدیم  جدیدا خیلی زبونشون درازه

سلام خواهر شوهر

جهاني دروغ يه دنيا غروب يه درد عميق يه تيزي تيغ يه قلب مريض يه اه غليظ يه دنيا محالو تو سينم گذاشتي رفيقم کجايي دقيقا کجايي تو بي من کجايي يه دنيا غريبم کجايي عزيزم بيا چشامو تو چشات بريزم نگو دل بردي خداي نکرده ببين خواب چشات با چشام چي کرده همه جارو گشتم کجايي عزيزم بيا رگامو تو خونت بريزم بيا روتورو کن منو زيرو کن بيا تا که زخمامو يه جوري روفوع کن عزيزم کجايي دقيقا کجايي تو بي من کجايي
2456

میدونم چی میگی منم برا داداشم موقع عروسیش همه کار کردم بهترین چیزارو خریدم ولی اخر سر شدم ادم بده الان خیلی وقته دیگه باهاشون کاری ندارم بعضیا لیاقت ندارن باید تو حسرت همه چیز بمونن

بچه ها هستید عکسه ازمایش تیروعیدمو بزارم لطفا بهم بگید صلوات بفرستم ببخشید نمیتونم تاپیک بزنم با اجازه اسی اگه کسی هست کمکم کنه .. میخوام تنیجه ازمایش تیروعید و بدونم

حالم  خوبه درواقع عالیم     خدا جون عاشقتم چون با این اسم منو میشناسن نمیتونم نام کاربریمو عوض  کنم ☹

از جیب خودت ۱۴میلیون‌خرج‌کردی

خدا اگر بخواد هیچ‌کس جلو دارش نیست امیدوارم ک خدا برات بخواد💞  تو زندگیم ی آدمایی هستن ک با هر کلمه حرفاشون  بارها بارها ب خودم میگم کاش هیچوقت نمیشناختمشون😄    
2714

عزیزم دیدم خریداشو مال من ظرف شوهرم حتی پدرومادرش یدونه جورابم نگرفتن .خودشم خیلی رعایت کردم .ولی بعضیا شانس دارن سرشونم گیج میره 😓😓

خدایاشکرت😍درپیکرمن دوقلب دارد ضربان هی چرخ بزن درمن ودل رابتکان.خاله هادعاکنید نی نی سالم بیادبغلم

ای بابا ادم باید به هیچ کس خوبی نکنه

گر نداری دانش ترکیب رنگ 🌹 بین گلها زشت یا زیبا مکن/ خوب بودن شرط انسان بودن است❤ عیب را در این و آن پیدا مکن《مولانا》....همه زندگیم بچهام     

اولا ک عزیزم ۱۴ میلیون واس کسی ک عروس میاره کمه😅من هر کادویب ک اوردن برام ۵_۶ تومن بود ...سر هر عید طلا و لباس ک میخریدن حداقل ۵ -۶ خرج میکردن دوسال عقد ...تازه ولادت اماما هم عیدی میاوردن....اینارو میگم ک بگم شما بخاطر داداشتون انجام دادین و منتی نباشه ی وقت...عزیزم ماک از بحثا خبری نداریم ممکنه دلی شکسته شده باشه یا....اما من ب عنوان ی غریبه دلم ب حال داداشت سوخت...مگه چ گناهی کرده ....ک خواهرش بدرقه اش نره...جز این میشه ک زبون زنش درازتر میشه....بهش میگن بی کس و کار...بنظرم برو...بگو فقط بخاطر داداشم اومدم ...بخاطر همخونم...تبریک بگو و برگرد ....نزار خاطره بدی برا داداشت درست شه....

تو تربیت فرزند کوشا باشید....من همون  najvaye manهستم ک چشام آبیه😁😁کلی عکس گذاشتم چند نفر تازه میشناختنم بخاطر بی ادبی یکی دیگه ترکیدم...نترکونینن توروخدا باجنبه باشیم

شاید دوست داشته تو خریدای عروسیش خودشم باشه و با سلیقه خودش بخره .شما ایکاش هدیه از طرف خودتون میخریدید و خریدای اصلیشون مثل کیفو‌کفش و اینا رو خودش میخرید .

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
2706