2737
2739
عنوان

سوال خانومانه دارم لطفا بیاین

363 بازدید | 33 پست

من پریشب رابطه داشتم برای جلوگیری ۱۲ساعت بعدش ۴تاقرص ال دی خوردم و۱۲ساعت بعداز اون دوباره۴تاقرص ال دی خوردم و دیشب هم رابطه داشتم ۱۲ساعت بعدش یه دونه قرص ال دی خوردم ۲ساعت بعدش دوباره یه قرص خوردم بنظرتون احتمال بارداری هست؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

با این تعداد قرصی که خوردی نه دیگه

انسان  در انتخاب، آزاد آفریده شده است   تا زمانیکه شخصی به من آسیب وارد نکند اجازه ندارم رفتار  و عقاید  او را نقض کنم یا به آنها توهین کنم   والا افزایش وزن هم به اندازه کاهش وزن سخته ،اگه ما لاغرا میتونستیم سریع به وزن ایده آلمون برسیم پس چرا اینقدر از انداممون ناراضی هستیم؟ 

خواهرم یواشتر.قرص ال دی مگه اسمارتیزه؟بخودت رحم کن😶😶😶

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 
2738
یا خدااا چه کردی خواهررررر

چقدر امضات قشنگه 👍🏻👍🏻

شانس چیست؟شانس همان کار مثبتی هست، که تو در طبیعت انجام دادی و طبیعت به تو، یک کار خوب یا یک انرژی ‌مثبت بدهکار است و باید به تو، یک سود بدهد یا یک انرژی مثبت برساند.چند راه بازگشت انرژی:از نظر سنتی:تو نیکی میکن و در دجله انداز،که ایزد در بیابانت دهد بازاز نظر قرآن:هر کس ذره‌ای بدی و خوبی کند به او باز می‌گردداز نظر بودا:قانون 'کارما' یعنی هر چیزی کار ماست و به ما بر می‌گردد.از نظر متافیزیک:انرژی در طبیعت از بین نمیرود. وقتی انرژی‌ای رها میکنی حالتش عوض میشود و بر می‌گردد..                                                      جهان به اعتبار خنده تو زیباست بهشت من همین دقیقه ها همین جاست😊                            خدایا شکرت  خدایا شکرت خدایا شکرت                                 ❤💙💚💛🧡💜💖

آره هست،چون اولین قرص ال دی رو باید بلافاصله بعد رابطه بخوری،دومی رو دوازده ساعت بعد و اینکه توی هر سیکل فقط یک بار قرص خوردن تاثیر داره تو جلوگیری،واینکه این قرصا اسمارتیز نیستن که هی بخوری کلی ضرر داره واسه بدن

2706