2737
2734
عنوان

داغ عزیزان

405 بازدید | 34 پست

سلام من یکبار دوسال پیش داغ فراق برادر جوانم را که به صورت ناگهانی ایست قلبی کرد تجربه کردم ما سوختیم مادرم،داغدارم خیلی بی تابی می کرد و خواهرم که با برادرم فاصله سنی کمی داشت بی تاب بود مهربان خواهرم سنگ صبور ما بود بعد از ۶ ماه خواهر مهربانم که از نظر اخلاق وزیبایی سر آمد ما بود در اثر غصه زیاد به سرطان ریه دچار شد ما چه ها که نکردیم آنقدر امیدوار بودیم که دعاهای بسیار همه ما اثر کند وقتی بهبودی نسبی پیدا کرد آنقدر خوشحال شدیم که تمام نذر ها را بر آورده کردیم نظر امام رضا کردیم ودوبار به پابوس امام  هشتم رفت اما ناگهان در عرض سه ما بیماری پیشرفت کرد وبا،درد فراوان مهربانوی من امیدم سنگ صبورم پر کشید ومارو تنها گذاشت ناله های شبانه مادر داغدیده ام دلم،رو کباب می کنه نمی دونم بتونم طاقت بیارم یا نه  نفس کشیدن،در دنیای بدون عزیزانم برام خیلی سخته شما بگید من با دلسوخته مادر و خودم چه کنم چکار کنم طاقت بیارم اگه تجربیات مشابه داشتید لطفا راهنمایی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

منم پدرومادرم درعرض۳ماه ازدست دادم سرطان داشتن هردو خودم ۸سالم بود خ اهرکوچیکم۶ برادرام همه درگیر اعتیادو خودشون بودن زن هم نداشتن خواهربزرگمم اصلو بهمون سرنمیزدهمسایه اارسیدگی میکزدن توبهزیستی بزرگ شدیموشوهرکردیم خیلی روزهای سختی بود خدامادرتونگه داره

درهیاهوی مغزم کسانی راکشتم که روزی بهترینم بودن 🤞

عزیزم مادرت  طبق سن و حالا مسائل دیگه سخته براشون از این‌حال و هوا بتنهایی بیرون بیان شما هم داغدارین برا شماهم سخته ولی به هرحال با توجه به سن میتونی یه مارهایی کنی جو خونه رو تغییر بدی سعیکن هرروز مادرتو بیرون ببری حتی اگه شده یه پیاده روی اهنگهای مناسب حالا نه خیلی شاد تو خونه بزارین هدیه برادهمه اعضای خانواده بگیر بعضی شبها دور هم جمع شین با یه شام مفصل و تدارکات ببینین 

باید جو‌خونه رو از این غمگینی بیرون بیاری باور کن سخت نیست شدنیه 

2706