2737
2734

بچه کوچیک دارم نمیتونم جواب تک تکتون رو بدم اما خواستم آبروی این آموزش پرورش دزد و پولکی رو که از پرسنل خودش هم حق خوری می‌کنه ببرم بچه ها ما هر چند یک سال باید رتبه بگیریم طبق سلیقه و مدرک از پارسال دیگه این حق رو گرفتن و بخاطر اینکه به همه ندن اومدن آزمون با یک محتوای غیر قابل خواندن که خیلییییی زیاد و سخت و غیر قابل حفظ کردن هست گذاشتن معلم ها هم همه بی زبون و... اعتراض نکردن هر کس پول می‌داد به یه نفر یا موسسه یا چه میدونم از معلم های از ما بهترون براش امتحان بده من دلم راضی نبود شش ماه عقب افتادم خودم خوندم اما قبول نمیشم ناچار شدم هم رنگ جماعت ... بشم   پول بدم به یه یارو نشناخته که اصفهانی بود که گفتن موسسه باز کرده برای همین کارا !دویست ریختم امروز هر چی زنگ میزنم جواب نمیده مقصر این قضیه فقط آموزش پرورش دزد ماست من از پول زحمت کشیدم نمی‌گذرم الهی خیر نبینن مامانا ببینید تو چه جامعه ای زندگی میکنیم که برتری رتبه معلم خریدنی شده توی نظام اسلامی !

فقط 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر عزیزم زود خوب شو دل مامان طاقت نداره   میشه برای خوب شدن دخترم و سلامتی نینیم صلوات بفرستین 

اگر نوزاد نداشتم عمراااا این کار رو میکردم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر عزیزم زود خوب شو دل مامان طاقت نداره   میشه برای خوب شدن دخترم و سلامتی نینیم صلوات بفرستین 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلیقه نه سابقه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2728
2738
غیر اسلامی😑

اینقدر ناراحتم من مخالف این کار بودم اما یه محتوایی گذاشتن که خود معلم عمرا قبول بشه امتحان از اون محتوا نمیاد ،دست هایی پشت پرده هست که سوالات رو میفروشن به این دزدها 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

چه عجیب نمیدونستم.کاسبی جدیده

1-طرف تو امضاش به صورت محسوس و نامحسوس کل نینییسایتی هارو به فش و توهین و تحقیر بسته بعد نوشته چقد بیفرهنگید خبببب قشنگگگگ خودت اگه بافرهنگ بودی که تو امضات فحش نبود                  2-خداوکیلی کیی مثل من این کاربری هشتمشه ؟ با دوتا خط خودم با دوتا ایمیلم با سه تا از خط های فادرم با خط مامیم ثبت نام کردم این خطو مسجد رایگان داد .بیینم کی این میترکه!!!  (ولی نترکونین این خط تبرکه اون دنیا باس جواب بدین)                                        4-کلام اخررممم اینه که بابا خدا بمون عقل و درک داده که ازش استفاده کنیم به هرچی میخوایم شک کنیم و تجزیه و تحلیل و تفسیرش کنیم اگه قرار بود برامون دیکته کنه که بمون عقل نمیداد... !                                            

آزمون برای چیه 

❤ تاپیک 💪مانکن های زیبا💪 ❤ سرگروه خزان_نارنجی ❤ زیر گروه قرمز ❤ وزن اول ۸۵ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ شروع ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ❤ استارت شروع دوم ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ❤ وزن شروع ۷۶ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ تاریخ شروع مصرف قرص امشب ۱۹ آبان ۴۰۱ 😅❤ یعنی یادم می مونه ؟ 😅 یه شب در میان 😅❤
وزارت بهداشت هم همینه

خدایا همه چی رو اینجوری حساب کن 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

وااا مگه میشه؟؟؟از کنکورم سخت تره؟؟؟بلد نیستین معلم نشین.بچه های مردمم بدبخت نکنین.خوبه به دانش آموزاتونم میگین تقلب نکنن😒😒😒😒

تویی ک امضامو میبینی میشه برای بهتر شدن شرایطم دعا کنی؟امیداوارم خدابهترینا رو بهت بده💟
2706