2726
عنوان

سه هفته پیاده روی سریع فقط یه کیلو کم کردم😭

| مشاهده متن کامل بحث + 518 بازدید | 91 پست
اره ...قبلا باشگاه میرفتم اما کرونا باعث شد نرم ...باید تو خونه ورزش کنم

من تو عمرم باشگاه نرفتم تو خونه انداممو ساختم

پیجمو فالو کنید عشقا مرسی❤ sarina13762020.      9/9/99به همه ارزوهام میرسم و اونی که ازش بدم میاد به سزای عملش میرسه
نخوردن قند برای منکه خیلی معجزه اسا بوده ....الان دوباره چاق شدم یکم دوباره باید رژیم بگیرم

قند یعنی کلا شیرینی جات و قند مصنوعی؟

هروقت خواستی کسی رو قضاوت کنی به این فکر کن که اون ادم به اندازه تو خوش شانس نبوده امکانات تورو نداشته ... امکانات شامل تمام چیز هایی میشه که توداری خانواده ،تربیت، سواد ،دوستان، تفکر و...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آدرسش لطفا منم هر کاری میکنم لاغر نمیشم پیاده روی کالری شماری حالا اکه وزنم استپ باشه چه کار کنم

من یه مدت بود کم نمیکردم با کالری شماری سبک غذایی و مو عوض کردم مثلا یک ماه برنج و قند و هرچیز قند مصنوعی رو حذف کردم دوباره وزن کم کردنم شروع شد

امام جواد(ع):هرکه به غیر خدا رو کند،خداوند او را به همان واگذارد(بحارالانوار ج ۷۵ ص۳۶۳)
2728
عزیزم بیا عضو تاپیک لاغری هدفمند  بشو چرا به این زودی ناامید میشی فکر کنم شک خیلی بالا بوده بخا ...

یعنیدچی شک خیلی بالا بوده؟ کدوم تاپیک میشه تگم کنی لدفا

هروقت خواستی کسی رو قضاوت کنی به این فکر کن که اون ادم به اندازه تو خوش شانس نبوده امکانات تورو نداشته ... امکانات شامل تمام چیز هایی میشه که توداری خانواده ،تربیت، سواد ،دوستان، تفکر و...
من هفته یه کیلورو کم میکنم

میشه رژیم و ورزشتو بگی

چقد خوب ....من تو خونه یکم که ورزش میکنم خسته میشم ول میکنم ...استعداد چاقی داری؟

نه ندارم...ولی یه مدت شکم داشتم یه ماه و نیمه ابش کردم😍

پیجمو فالو کنید عشقا مرسی❤ sarina13762020.      9/9/99به همه ارزوهام میرسم و اونی که ازش بدم میاد به سزای عملش میرسه
ممنون یعنی خوبه؟ شما جواب گرفتی؟

من برای جمع شدن شکم و سفت شدن بدنم جواب گرفتم چون من چند سال پیش کم کرده بودم بدنم شل بود پیلاتس کمک کرد

امام جواد(ع):هرکه به غیر خدا رو کند،خداوند او را به همان واگذارد(بحارالانوار ج ۷۵ ص۳۶۳)
چقد خوب ....من تو خونه یکم که ورزش میکنم خسته میشم ول میکنم ...استعداد چاقی داری؟

باید انگیزه داشته باشی

واقعا؟!اندامت چطوره؟راضی هستی

اره شکمم تخته و بدنم سفت...میخوام کمرمو باریک تر کنم

اره عزیزم 

خدایی قند خیلی مزخرفه حالا شکلات بیسکوییت هرچی که قند داره مانع چربیسوزی میشه حتی اگه کالری شماری رو رعایت کنی

لاغری هدفمند هر وقت بری عضوت میکنن حتما بیا خیلی خوبه

تاپیکه؟

2706