2410
2553
عنوان

بچه ها کرونای گوارشی چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 568 بازدید | 52 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

علائمش تهوع جوری که امونتو میبره مثل دوران بارداری مرد وزنم نداره ضعف شدید بدنی تا حدودی درد معده تو یه عده اسهال هم هست

❤️وقتی با خدا گل یا پوچ بازی میکنی نترس چون همیشه تو برنده ای. آخه خدا همیشه دوتا دستاش برای تو پره.قربون مهربونیت برم خدا جونم❤️
نترس شوهرم تنفسی گرفت ولی زود فهمیدیم نتونست عود کنه

خدارا شکر حتما خفیف بوده 

اخه فکر کنم تنفسی فوت میکنن چون ریه درگیره ولی گوارشی کسی بخاطر اسهال نمرده😂😂

به پشم های خود بیاموز که هر تاپیکی ارزش ریختن ندارد🙃🙃
2456

مشکل اینجاست که الان هر مریضی ای رو به کرونا ربط میدیم و خیلی ها علت واقعی رو نمفهمیم. من حالت تهوع های شدید داشتم از صبح تا شب جونم داشت در میومد، هی علائم کرونا رو میخوندم میدیدم شبیه کروناس. دو ماه دمنوشهای مختلف خوردم بهتر نشدم رفتم تست کرونا دادم منفی بود. تازه بعد از دو ماه و نیم مریضی و بی حالی و تهوع ، فهمیدم ده هفته س که باردارم. یعنی این کرونا اینجوری مغز مارو درگیر کرده.

چند وقت طول کشید خوب شدید؟؟؟

دختر کوچیکم که دو روز تب و اسهال استفراغ داشت زود خوب شد

دختر بزرگم حدود یک هفته اسهال و سردرد

خودمم حدود یک هفته

پسرمم و همسرمم خیلی خفیف در حد یه مسمومیت ساده

منم یه مادرم .  پسرمو دوسش دارم . ولی عزیزمو . به دست بی بی میسپارم . بی بی قبول کنه . بشه مدافع حرم... یه روزی به منم میگن مادر شهید ان شاالله...مادر که باشی ، آرمانت که شهادت باشد ، همت و چمران میپرورانی ... پای خاندان علی که در میان باشد ، خودم بند پوتین هایت را محکم میبندم میوه دلم ...   (واسه اونایی که میگن چرا آرزوی مرگ بچه تو میکنی میگم که شهادت و مرگ باهم فرق دارن . قبل ازاینکه قضاوت کنین ، درباره اجر شهید و فرقش با موت ، تحقیق کنین و بعد کنایه بزنین.)
تمام کارا رو عادی انجام میدادم چون فکر نمیکردم کرونا باشه اول دختر کوچیکم شش ماهشه تب و اسهال استفر ...

استرس نگرفته بودی؟؟

من کرونا که گرفتم یه طرف،   استرسش یه طرف دیگه

شما همگی تو یه زمان گرفتید؟؟

خدایا از گناهانم بگذر... همانگونه که از آرزوهایم گذشتی...
علائمش تهوع جوری که امونتو میبره مثل دوران بارداری مرد وزنم نداره ضعف شدید بدنی تا حدودی درد معده تو ...

دختر من دو روز اسهال استفراغ و تب داشت فقط ، لپاش کوچیک شد طفلی

منم یه مادرم .  پسرمو دوسش دارم . ولی عزیزمو . به دست بی بی میسپارم . بی بی قبول کنه . بشه مدافع حرم... یه روزی به منم میگن مادر شهید ان شاالله...مادر که باشی ، آرمانت که شهادت باشد ، همت و چمران میپرورانی ... پای خاندان علی که در میان باشد ، خودم بند پوتین هایت را محکم میبندم میوه دلم ...   (واسه اونایی که میگن چرا آرزوی مرگ بچه تو میکنی میگم که شهادت و مرگ باهم فرق دارن . قبل ازاینکه قضاوت کنین ، درباره اجر شهید و فرقش با موت ، تحقیق کنین و بعد کنایه بزنین.)
2714
مشکل اینجاست که الان هر مریضی ای رو به کرونا ربط میدیم و خیلی ها علت واقعی رو نمفهمیم. من حالت تهوع ...

دقیقا همینه 

ولی دل درد الانمو قبلا تجربه نکرده بودم بخاطر همین شک کردم

مبارکت باشه عزیزم

اسمان فرصت پرواز بلندیست ولی...قصه این است چه اندازه کبوتر باشی....
استرس نگرفته بودی؟؟ من کرونا که گرفتم یه طرف،   استرسش یه طرف دیگه شما همگی تو یه زمان ...

اصلا اسمشو نیاوردم . چون پارسال پاییز آنفولانزای سختی از سر باز کردیم ، آماده بدترین حالتش بودم که شکر خدا خفیف بود

باهم نه ، پشت سرهم

درعرض دو هفته پنج نفرمون علایم بروز کرد

من سه ماه پیش داشتم اسهال و حالت تهوع و سنگینی سر کرونا بود خوب شدم

من مطمئن نیستم کرونا باشه ولی هر لحظه منتظر یه درد جدیدم هر چیم هم بشه به اون ربط میدم

من مطمئن نیستم کرونا باشه ولی هر لحظه منتظر یه درد جدیدم هر چیم هم بشه به اون ربط میدم

ایشالا که چیزی نیس

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
دوستان کمر درد و دردهای عضلانی بدونه دلیل میتونه از دلایل کرونا باشه

الان هر چی میشه میگن کرونا 

ولی حقیقت با یه دونه علامت نمیشه گفت که

من چند روز بدن درد داشتم و سردرد مختصر الان هم دلدرد دارم 

آز ندادم با عین حال خودمو قرنطینه کردم حتی تو خونه هم ماسک میزنم

اره آزیترو میخورم باید قطع کنم؟؟؟؟

نه اصلا قطع نکن همشو بخور مایعات زیاد بخور آب بدنت جبران بشه.منم الان 13روزه کرونا دارم .

سلام تو پیجم کلی مگنت🌈🦉🦋🍆🍓🥕 دسته کلید ⁦❤️⁩💛🌺🐁🐣ماگ🍭🍬🍫 با قیمت مناسب دارم به تمام شهرها هم پست میکنم😉😘arezookhamirchiniشماره واتس آپ ۰۹۳۶۱۸۳۲۲۷۱
2706