2726

سال 97ثبت نام کردم چندماه دیگ میشه 2سال

اخه چرا نمیدن ماشینمو هربار ی بهونه میارن خسته شدم هربار میگن فلان روز میدیم میرم میگن چند روز دیگه دوباره میندازن ماه دیگه هربار میگن جن روز دیگه الان شده 2 سال

مدیران خودرو خدا لعنتت کنه

میترسم دیگه هیچوقت ندنش؟؟ 

کشوری که اسم قبرستوناش بهشته,معلومه مردمش تو چه جهنمی زندگی میکنن_آنچه ب دور خورشید میچرخد زمین نیست،جنایت است.
به نرخ روز باهات حساب میکنن؟

پولو کامل پرداخت کردم خیلی وقته

کشوری که اسم قبرستوناش بهشته,معلومه مردمش تو چه جهنمی زندگی میکنن_آنچه ب دور خورشید میچرخد زمین نیست،جنایت است.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

برو یکم داد و بیداد کن.ما ماشینمون گیر سایپا بود تا نرفتیم ۲ تا داد نزدیم کارمون حل نشد.با نشستن چیزی حل نمیشه 

فقط بپا ۳ تا داد نشه😃

هر روز بیشتر از دیروز دوستت دارم..گویی در قلبم بروزرسانی میشوی🤗😍
خاک توسرشون فقط بلدن پول بخورن خاک تو سرشون بسه دبگه مردم خسته شدن

بخدا یعنی جونمو ب لبم رسوندن

مملکت نیست که! طویله س

همشون دزدن 

برو یکم داد و بیداد کن.ما ماشینمون گیر سایپا بود تا نرفتیم ۲ تا داد نزدیم کارمون حل نشد.با نشستن چیز ...

شما چقد طول کشید؟ 

با داد و بیداد ک چیزی حل نمیشه هفته ای چن بار داریم میریم میایم بخدا دیگ خستع شدم

بخدا یعنی جونمو ب لبم رسوندن مملکت نیست که! طویله س همشون دزدن 

عزیزم چی ثبتنام کردی و کدوم ماه؟؟

کسی که زندان انفرادی را ساخت خوب میدانست که سخت ترین کار بشر تحمل خویشتن است.....
2706