2726
عنوان

یه چیز میگم نگین حسودی🙄

| مشاهده متن کامل بحث + 1934 بازدید | 110 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
منم یه روزهایی حرف تو رو میزدم . ولی جوابش رو گرفتم سرم اومد . انشالله شما سرتون نیاد

دقیقا منم چقد مسخره میگردم دوستمو ک ناخواسته باردارشد منم بایک بار غفلت باردارشدم

وخدایی که به شدت کافیست_______۱۸ تیر ۹۹

وا

همین که لاغری و هرچی میخوری چاق نمیشی و دوتا بچه سالم داری خداتو شکر کن

عرضم به حضور که به شوشو جان بگو نون خامه ای و پیتزا و سیب زمینی سرخ کرده و چلو کبابو ....بخره بیاره بخوری چاق شی

کاش منم الان لاغر بودم و بهم میگفتن اینارو بخور واست خوبه

درحالی که الان دارم هفتاد کیلو میشم وخبری از نی نی هم نیس

عروسکدوزم،  لطفا پیج gisoo.arusk رو تو اینستا دنبال کنیدونمونه عروسکام همراه باقیمت رو تو پیجم ببینید😍😍😍  میتونید تو تاپیکای قبلیم هم ببینیدکلاس خاصی نرفتم واینم ادرس کانالمه @roosidolls حمایت شما انگیزمو برای ادامه تضمین میکنه،

ببرای چی این همه حرص میخوری خوب؟اعصاب داغون پوستم خراب میکنه دیگه هزار بیماریهم‌میاره به خودت برس خودت رو دوست داشته باش برای خودت مادری کن واسه لک های صورتتم هیدروکینون ارزونه هر شب بزن سه ماه بزن یک ماه استراحت دو باره نیاز بود سه ماه بزن همیشه هم روزا ضد آفتاب بزن حتی تو خونه 

۴ ساله قصددارم وکالت بخونم یاشوهرم کمک نمیکنه یابارداریم ناخواسته بود بچه داشتم یا افسردگی شدید ...

چه جالب منم هی تلاش میکنم خودمو واسه وکالت اماده کنم ولی همسر جان هیچوقت یاری نمیکنه هنش دنبال مهمان نوازیه واقعا خسته شدم....الان که با وجود کرونا مهمان نوازی کنار رفته  ولی یه دختر خوشمل دارم که نمیرسم بخونم 

۴ ساله قصددارم وکالت بخونم یاشوهرم کمک نمیکنه یابارداریم ناخواسته بود بچه داشتم یا افسردگی شدید ...

هیچ راهی نیس باید خودمون کاری کنیم منم خیلی غصه دارم اما دیگه وقتشه یه کم تلاشم کنم هدفم لاغری  و پوست بدون جوش و قبولی تو آزمون استخدامیه اینا زیاد پول نمیخواد فقط یه کم همت و تلاش میخواد درسته هزینه هم باید بشه اما بدون تلاش ب درد نمیخوره من استارتشو زدم دارم میخونم و ماسک صورت گیاهی و خونگی شروع کردم و ورزش

اولا استرس لاغرت میکنه

دوما دکتر نمیخواد بری برا چاقی و تغذیه وقتی نمیزاره... سرچ کن در مورد هرم غذایی و ایناااا. 

خودت در طول روز حواست باشه اونا رو رعایت کنی

قرص تقویتم بگیر از داروخونه روزی یکی بخور... 

2706