2733
2734
عنوان

یه چیز میگم نگین حسودی🙄

| مشاهده متن کامل بحث + 1934 بازدید | 110 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

انقدر داریم حسرت دیگران رو میخوریم از زندگی خودمون غافلیم. . . . . . بخدا قسم این دنیای پوچ هیچ ارزشی نداره ک بخایم با مقایسه و غصه بگذره. . . 

انسان باشیم کافیه

با هر قدو وزن و رنگ و شکل و فکر و عقیده. . . . . . 

باران که شدی؛مپرس این خانه کیست...🌱
2728
من هنوز درك نميكنم با اينهمه روش جلوگيري بارداري ناخواسته يني چي عزيزم براي چاق شدنت هر روز صبح ناش ...

نگو نگو منم همین حرفم بود تا اینکه خودم گرفتار شدم هنوز توی شوکم چطوری باردار شدم

گروه پائیزی بامداد خمار ، وزن فعلی 87 ، وزن هدف 63   گروه بنفش ، من به هدفم میرسم ، پس پیش به سوی هدفم
شما اعتماد به نفست پایینه.اعتماد بنفستو ببر بالا و بگو من بهترینم

میگم وواقعا بهتر ازشوهرم هستم ازنظر تحصیلات زیبایی وخودارایی

ولی بازاون میگه ک من خیلی بهت بها دادن

مردای دیگ محل خانوماشون نمیدن

ولی توبیشتر ازلیاقتت احترام دیدی

کلااعتمادبنفسش بالاست

وخدایی که به شدت کافیست_______۱۸ تیر ۹۹
انقدر داریم حسرت دیگران رو میخوریم از زندگی خودمون غافلیم. . . . . . بخدا قسم این دنیای پوچ هیچ ارزش ...

من چند ساله توحسرت تپل شدنم

توحسرت پرشدن صورتم 

ازبس ناراحتی توزندگیم داشتم چهرم لاغر ودورچشمم سیاه وچروک شده بااینکه کلی ماسک میزنم فایده نداشت

ماسک مثل خیار وسیب زمینی وگوجه(رنده میکنم ومیزارم)

شما به فکری و شوهرت پول نمیده داداش من بیچاره کلی پول در اختیار زنش می ذاره میگه به خودت برس ولی هم ...

یه بار از تیپ یه خانوم تعریف کنه پیش زنش ببین چجوری هول میشه به خودش میرسه  

2738
میگم وواقعا بهتر ازشوهرم هستم ازنظر تحصیلات زیبایی وخودارایی ولی بازاون میگه ک من خیلی بهت بها د ...

مردا همیشه اعتماد به نفس دارن حتی بدترینشون،باید اینقد از خودت تعریف کنی وبگی ،فلانی گفت چقد روفرمی یا چقد موها ت خوبه ،تا توی اونا نهادینه بشه،اونا اصلا پیچیده نیستن،هرکی هرچیو تکرار کنه زود تحت تاثیر قرار میگیرن

انصاف نیست یکبار به دنیا آمدن واین همه مردن..
مردا همیشه اعتماد به نفس دارن حتی بدترینشون،باید اینقد از خودت تعریف کنی وبگی ،فلانی گفت چقد روفرمی ...

من احمق چند بار چند نفربهم گفتن لاغری وبهش گفتم تابزاره برم دکتر تغذیه 

بازم نزاشت وگدابازی دراورد

یه بار از تیپ یه خانوم تعریف کنه پیش زنش ببین چجوری هول میشه به خودش میرسه    

هییییچ تاثیری نداره

اون‌یکی زن داداش چقدر به خودش میرسه

خداییش با اینکه جاری هست چقدرررر بهش میگه اینو بخر اونو‌بخر

من سلبقه م خوبه‌ابجی بزرگه م‌میگه با فلانی برو‌خرید اصلااااتوجه نمیکنه

مادرخودش به مامانم میگه توروخدا تو‌بگو این حرف تورو گوش میکنه هرچی مامانم میگه باز تاثیر نداره

خیلی لج بازه حس میکنم لج میکنه

بابا همزمان دوتا روش جلوگيري استفاده كنيد😑😑😑

همزمان دو روش هم استفاده کردیم نمیتونم واضع توضیح بدم 

دیگه شد الان دنبال یه دکتر مطمئن هستیم برا عمل اما عمل نمیکنن نامردا میگن باید چهارتا بچه داشته باشین یا مرد بالا چهل سال باشه 

گروه پائیزی بامداد خمار ، وزن فعلی 87 ، وزن هدف 63   گروه بنفش ، من به هدفم میرسم ، پس پیش به سوی هدفم
اخه گفتی لاغرم ولی عزیزم شمل لاغر نیستی خوب و اندازه ای.من لاغرم قد ۱۶۵ وزن ۵۰.و دوست دارم ۵۵ بشم&nb ...

عزیزم لاغری به وزن وقد نیست ،شما بزن توی نت دوتا خانم ۵۰ کیلویی بیان،یکیشون پر از چربی ویکیشون از لاغری داره میشکنه،اون بستگی به درصد چربی بدن وعصله داره وهمچنین سن،واینکه وزن من با توجه به همه ی این چیزا تا ۶۴ نرماله و۵۴ دیگه اخرشه ،که الانم همین شدم

انصاف نیست یکبار به دنیا آمدن واین همه مردن..
2706