2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

ایمانم ایمانی نبود ولش کردم چند سال ولی دوباره برگشتم الان نه اصلا خیلی از اون موقع سفت و سخت تر شدم اون موقع  اجبار بود الان عشق

کاربر آقام🙋🏻‍♂️🤷‍♂️🙋🏻‍♂️🤷‍♂️هرکه خود داندو خدای دلش  ک چه دردیست در کجای دلش          با کیفت ترین چیز تو زندگیم درد بود چون هرچی کشیدیم پاره نشد🤦‍♂️
بله

ای وای من

من همیشه تاپیکهای شما رو دنبال میکردم و به ایمانتون غبطه میخوردم

سعی کنید با خوندن نماز شب برگردید به سابق

حیفه به خدا

خدا کمکت کنه ان شاءالله

یادتون نره انسان همواره در حال امتحان پس دادنه

امیدوارم از این آزمایش الهی سربلند و پیروز بیرون بیای

یعنی چی

یعنی چند سال بی دین و ایمان بودم باز برگشتم سراغ دین 

کاربر آقام🙋🏻‍♂️🤷‍♂️🙋🏻‍♂️🤷‍♂️هرکه خود داندو خدای دلش  ک چه دردیست در کجای دلش          با کیفت ترین چیز تو زندگیم درد بود چون هرچی کشیدیم پاره نشد🤦‍♂️
ای وای من من همیشه تاپیکهای شما رو دنبال میکردم و به ایمانتون غبطه میخوردم سعی کنید با خوندن نماز ...

دقیقا منم همیشه میگفتم خوشبحالش و بحالش غبطه میخوردم میگفتم یار امام زمانه این هرکی ک هست همیشه هم با کاربری دیگم میومدو تاپیکاشو لایک میکردم الان اونو لغو کردم نمیدونی تهش چی میشه خدایا تا پاکمان نکردی خاکمان نکن برسیسای عابد هفتاد سال عبادتش یشب به باد رفت ما ک هیچیم فقط خدا نگه مون داره 

2706