2737
2734
عنوان

اولین پریود

396 بازدید | 10 پست

خانما خاطره اولین پریودتون رو بگید خوب بود یا بد بود ؟

اول از خودم شروع میکنم .

یبار داخل مدرسه بودم کلاس هفتم یا هشتمم بود معلم صدام زد که برم پای تابلو که ازم درس بپرسه اولین سوال پرسید جواب دادم اومد دومین سوالو بپرسه شلوار مدرسم پر خون شد و خیلی هم گریه کردم😣😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

کاملا معلومه پسر بچه ای و اصلا نمیدونی پریود چطوریه 😐

یهو تو فاصله ی دو تا سوال شلوار پر خون شد؟! 😂😂😂 

خدارامی شناسم ازشمابهتر/شماراازخدابهتر/خداازهرچه پنداری جداباشد/خداهرگزنمیخواهدخداباشد/نمی خواهدخدابازیچه دست شماباشد/که اوهرگزنمیخواهدچنین آیینه ای وحشت نماباشد
کاملا معلومه پسر بچه ای و اصلا نمیدونی پریود چطوریه 😐 یهو تو فاصله ی دو تا سوال شلوار پر خون شد؟! ...

چرا سریع تا ی نفر ازین تاپیکا میزنه سریع میگین پسری . 

کامل که اینجا نکردم با جزئیات

2738
چرا سریع تا ی نفر ازین تاپیکا میزنه سریع میگین پسری .  کامل که اینجا نکردم با جزئیات

من سریع نمیگم پسری ! ولی وقتی مشخصه هیچی نمیدونی و جهت کنجاوی تاپیک زدی مشخص میشه که پسری😊

خدارامی شناسم ازشمابهتر/شماراازخدابهتر/خداازهرچه پنداری جداباشد/خداهرگزنمیخواهدخداباشد/نمی خواهدخدابازیچه دست شماباشد/که اوهرگزنمیخواهدچنین آیینه ای وحشت نماباشد