2737
2734
سرد نیس خیلی منطقیه بنظرم.شوهر منم همینجوری بود اصلا احساسات نشون نمیداد تا وقتی که عقد کردیم دیگه و ...

عزیزم اصلا منظورم این نیست احساسات نشون بده ..ولی من نظر من اینه اگر مشتاق باشه حتی خیلی منطقی و اصلا نه از سر احساس اطلاع بده فعلا شرایط ام اینطور شده .. صحبت ها مثلا باشه بعد از  بهبودی ام...نه که کلا اطلاع نده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وا نامزدی برای شناخته دیگه قبلناکه اینطوری بود

من کلا میخوام قبل از محرم شدن چه نامزدی چه عقد کلا به شناخت قطعی برای انتخابم برسم...با توجه به اینکه قبلاً یک تجربه ی شکست داشتم ..

من کلا میخوام قبل از محرم شدن چه نامزدی چه عقد کلا به شناخت قطعی برای انتخابم برسم...با توجه به اینک ...

پس همینوبه خودش بگو، بگوبیایه مدت باهم دوست باشیم هم بشناسیم، امیدوارم همه جووناخوشبخت باشن الهی آمین

2728
بابااین خوبه شوهرمن پیاماش این بودن:سلام.خوبین.چاکرم.مخلصم(اینجا دیگ ب ذهنش رسیده بود داداش رو حذف ک ...

خوشبخت تون پایدار عزیزم...

ولی اصلا ایشون خجالتی نیست..راحت جلسه ی اول بدون هیچ‌خجالتی جواب سوال های پدرم رو داد و با خودمن هم خیلی راحت صحبت کرد.مدیر مشاور املاکه..و خیلی هم اجتماعی بنظر اومد.....اگر خجالتی بود میذاشتم به حساب کم رو بودنش این تاخیرها رو

پس همینوبه خودش بگو، بگوبیایه مدت باهم دوست باشیم هم بشناسیم، امیدوارم همه جووناخوشبخت باشن الهی آمی ...

ممنونم عزیزم... انشاءالله..

ولی من دیگه نمی‌خوام پیگیری بکنم...اگر ایشون دیگه پیامی داد همین رو میگم ..وگرنه دیگه خودم پا پیش نمیذارم...

نه عزیزم نگران نباش هم اینکه هنوز ارتباط خاصی نیست بخواد راحت و صمیمی باشه هم اینکه مراعات میکنه شم ...

ممنونم عزیزم از دعای خیرت....ولی واقعیت حس میکنم اگر من بخوام باز جویای احوال بشم عزت و شأن ام پایین میاد .....

2738

اسی جون بهترین کاری که الان میتونی بکنی سپردن کار دست خداست اگه از ته دلت و با ایمان قلبی باور داشته باشی که اگه خدا خیرت را در این ازدواج ببینه خودش جور میکنه دیگه اینقدر فکر و ذهنت درگیرش نیست فکر کن اصلا همچین کسی تو دنیا نیست چه بشه و چه نشه نشخوار فکریش تو این مدت آزاردهنده است.ببین فرق اون پسر با تو اینه که اون دیده دلیوری پیامش به تو نیومده ولی بی خیال بوده ولی تو با اینکه دیدی پیامت به اون رسیده بازم با یه خط دیگه امتحان کردی پس ببین چقدر ذهن تو درگیر تره البته حق داری خاصیت دختر همینه ولی خودتو از همه چیز بیشتر دوست داشته باش نزار بی خیالی یه آدم که حالا معلوم هم نیست دیگه ببینیش یا نه این همه روز فکرتو درگیر کرده باشه 

امیدوارم متوجه منظورم باشی🌷

ی چیزی بگم یکم شادو سرزنده و پرانرژی باش اینجوری راحت تر طرفو جذب میکنی خیلی رسمی و سخت گیر به نظر م ...

نمیدونم عزیزم..شاید حق با شما باشه...ولی اصلا سخت گیر نیستم....اگر هم به نظرش سخت گیر اومدم به خاطر اینکه فقط در صحبتهام گفتم من به زندگی زن سالاری ومرد سالاری اعتقاد ندارم..زن و شوهر باید هردو برای آرامش هم تلاش کنند یا گفتم اگر درزندگی خدایی نکرده به مشکلی خوردیم که نتونستیم حل اش کنیم من به مراجعه به مشاوره اصلح و باتجربه  اعتقاد  دارم وگرنه نه شرط خاصی تعیین کردم نه روی مسایل مالی  مانور دادم...آخه جلسه ی اول هم نمیشه زیاد راحت و خودمونی بنظر رسید اون طوری هم میگن دختر خیلی مشتاقه...من کاملا عادی برخورد میکنم

سلام دوستان هستید لزفا کمکم کنید نتیجه ازمایش تیروعیدمو بفرستم‌نمیتونم تاپیک بزنم لطفا کمک کنید با اجازه اسی

حالم  خوبه درواقع عالیم     خدا جون عاشقتم چون با این اسم منو میشناسن نمیتونم نام کاربریمو عوض  کنم ☹
منم آرزوی سلامتی کردم و گفتم انشاءالله که هر آنچه پیش رو هست خیر باشه ..اونم در همین حد جواب داد ... ...

الان حوصله خودش رو نداره چه برسه به یکی دیگه

اوضاع شون الان مساعد نیست

منتظره با خیالی آسوده حرف بزنه 

اسی جون بهترین کاری که الان میتونی بکنی سپردن کار دست خداست اگه از ته دلت و با ایمان قلبی باور داشته ...

درسته عزیزم...من خودم هم واقعا از خدا خواستم اگر خیرم در این ازدواج هست قرار بده...ولی واقعا نمیتونم بی خیال باشم..چون قبل از این هم خواستگاری های بی نتیجه داشتم..این هم نتیجه نده واقعا روحیه ام به هم میریزه...حس میکنم عزت و غرورم پیش خانواده و بدتر از اون اقوام اطرافم که باهاشون در یک آپارتمان زندگی میکنیم خیلی پایین میاد ...دست خودم نیست😔😔سنم 34سال شد...دیگه کشش این خواستگاری سنتی بی نتیجه رو ندارم 

2706