2726

سلام دوستان ..شبتون بخیر..

حدودا 13,روز پیش آقایی به همراه مادرشون توسط واسطه ای(زندایی ام) (مادرشون با زنداییم در جلسه ی قرآن آشنایی داشتند).به خواستگاری ام اومدند البته در جهت شناخت و آشنایی اولیه نه خواستگاری رسمی ...

صحبتهای اولیه با هم داشتیم از نظر فرهنگی و جنبه های مختلف دیگه خیلی نزدیک به هم به نظر اومدیم .

دو روز بعد مادرشون با زنداییم تماس گرفت که پسرم نظرش مثبته ،فقط شماره میخواد تا بیشتر با دختر خانم آشنا بشه چون بنظرش سخت گیر اومده..زنداییم شماره ی من روداد

دو روز بعد خودش پیام داد چون از نظر روحی حالم مناسب نیست به خاطر اینکه برادر یکی از مشاورانم کرونا گرفته ،،صحبت ها باشه یکی دو روز بعد ...منم جوابم دادم  صحبت‌ها باشه هر وقت حالتون مساعد بود....

با 3روز تاخیر از زمانی که قول داده بود ،،پیام داد میتونید صحبت کنید؟

که من چهل دقیقه بعدش بعد از احوالپرسی جواب دادم مد نظرتون از طریق پیامک هست یا گفتگوی تلفنی؟

الان ادامه اش رو میذارم عزیزان

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

که تا آخر اون شب منتظر بودم ولی جوابی نداد..واقعیت تصمیم داشتم دیگه بلاک اش کنم چون حس خوبی نسبت به این تاخیرها و تعلل ها نداشتم....که دیروز زنداییم بهم گفت که گویا خانوادگی مبتلا به کرونا شدند ..البته خوشبختانه در حد سرماخوردگی خفیف نه شدید دیروز ظهر پیام دادم که تصور کردم پیامک من به دستتون نرسیده که جواب ندادید ولی شنیدم ناخوش احوال هستید و پیام دادم حالتون رو بپرسم چند دقیقه پیام صوتی داد که ممنون از احوالپرسی و پیگیریتون...توضیح داد که اول مادرشون بیمار شده و بعد هم خودش و دو روز هست در حال استراحت در منزل هست...صداش هم کاملا نشون میداد که خداروشکر بیماری خفیف هست و گفت که جواب پیامتون رو دادم ولی نمیدونم چرا به دستتون نرسیده و دلیوری اش برام نیومد و..

2728

منم آرزوی سلامتی کردم و گفتم انشاءالله که هر آنچه پیش رو هست خیر باشه ..اونم در همین حد جواب داد ....

اصلا صحبت رو دیگه ادامه نداد یا نگفت وقتی بهتر شدم پیام میدم...

به نظرتون این رفتارش رو شما سردی و بی تفاوتی به حساب میذارید یا اینکه کلا منتفی شده بدونم ؟

البته در ویسی که داده بود اصلا سرد و بی تفاوت جوابم رو نداد ولی بنظر شما اگر خیلی مشتاق بود نباید بیشتر پیگیر میشد یا حداقل خودش پیام میداد که من بیمار شدم صحبت‌ها باشه بعدا؟

بابااین خوبه شوهرمن پیاماش این بودن:سلام.خوبین.چاکرم.مخلصم(اینجا دیگ ب ذهنش رسیده بود داداش رو حذف کنه)ارادتمندم،قربونتون،انگار داشت بااکبرقصاب یا اوس اصغر حرف میزد الان بعد دوسال تازه راه افتاده مغزمو میخوره😂😂😂تازه من شیرازبودم اون اصفهان بعد عقدمون کلا دوباراومد،بسکه این بشرخجالت میکشید ،الان خواهرام میگن اونموقع ک باید مدام اسمس عاشقانه بفرسته نمیفرستاد الان براما نامزدبازی میکنه😂😂باورتون نمیشه ولی میخواستم تودوران عقد جدابشم ازش همش میگفتم اینو به زور گرفتن آوردنش وگرنه کدوم پسری اینطوریه...خلاصه ن ازدوران نامزدی چیزی فهمیدم نه عقد😐😐

کاش یه بابا پنجعلى جیبى داشتم تا هر وقت یکى میخواست نصیحتم بکنه مى خوابوند دهنش😃
منم آرزوی سلامتی کردم و گفتم انشاءالله که هر آنچه پیش رو هست خیر باشه ..اونم در همین حد جواب داد ... ...

بنظرم تو همون چندروز باید خودشون پیام میدادن نه اینکه شما احوالشون رو بپرسین واینکه بعد حرف زدنتونم از حال شما باخبر میشد یعنی یحورده سیع میکرد بیشتر ارتباط گفتگو داشته یاشه عزیزم

http://goftino.com/c/cK0TvH دوست داشتی بیا گفتگو 

نه عزیزم نگران نباش

هم اینکه هنوز ارتباط خاصی نیست بخواد راحت و صمیمی باشه هم اینکه مراعات میکنه شما نگید چقد پرروئه😅

انشالله خیر و صلاحو خدا سر رات قرار میده نگران نباش

بنظرم اگه باز خبری نشد شما کوتاه جویای حالشون باش ممکنه توقع داشته باشه و ایشونم فکر کنه شما سرد برخورد کردی

ن عزیزم بعضیاشون همینطورین ،بعدم اون الان شرایط خوبی نداشته خودش پیام میده مطمئن باش

کاش یه بابا پنجعلى جیبى داشتم تا هر وقت یکى میخواست نصیحتم بکنه مى خوابوند دهنش😃

بله باید توضیح میداد و از بلاتکلیفی درت میاورد.

اصلا بهتر بود بهش پیام نمیدادی.

اون باید پیام میداد و بابت تاخیر عذرخواهی میکرد!

ولش کن این آدم متعهدی نیست

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
بابااین خوبه شوهرمن پیاماش این بودن:سلام.خوبین.چاکرم.مخلصم(اینجا دیگ ب ذهنش رسیده بود داداش رو حذف ک ...

من واقعیت حس خوبی ندارم...البته هم در جلسه ی اول هم در پیام صوتی که دیروز داد اصلا در لحن صحبت هایش سردی و بی تفاوتی نیست...ولی نه پیامکی میده نه در این 13روز پیگیری کرده..بااینکه الان 3روز هم هست در خونه ست

2706