2737
2734

بچه ها من چیکار کنم تب داره بیحالم هست 

الان بهش شربت استامینوفن دادم 

نکنه کروناس؟ 

کسی بچگش تازگیا تب کرده؟  س سالشه دخترم😢😢

خدا جونم میدونم حواست بهم هست عاشقتم مهربون   
جایی رفته بودین.مهمون اومده بود یا رفته بودی.اخه بچه سه ساله که مسلماباید توخونه باشه

نه تو خونه ایم مگر با باباش میرفت میرف بیرون میومد اونم با ماسک

خدا جونم میدونم حواست بهم هست عاشقتم مهربون   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نه تو خونه ایم مگر با باباش میرفت میرف بیرون میومد اونم با ماسک

نترس گلم

شاید ویروس جدیده

تو نی نی سایت، هر تایپیکی میزنی، یه عده ثابت هستن که بگن استارتر پسره،انگار سونوگراف تعیین جنسیتن

عزیزم اشتهاش چطوره؟؟غذا خورد امروز؟

حس بویایی و چشایی نداشته باش خدای نکرده کروناس

حالِ دِلم خوبه چون خُدا باهامه  وگرنه                                 میدونم دَرد از هر طرف دَردِ☘🥀                                             عضو گروه آبی💙وزن اولیه۷۶💙وزن هدف۷۰                             به امیدموفقیت🖐
2738

عزیزم نگران نباش 

پسر من تب کرد بردم دکتر گفت عفونت ویروسی الان جدید اومده بین بچه ها نگران کننده نیس 

ب من گفت لابد از یه بچه دیگه گرفته 

شب قبلش بچه خواهرشوهرم تب داشت از اون گرفته بود 

خدایا . سپاس . در اوج نا امیدی زمانی که بریده بودم از همه جا محکم دست هایم را گرفتی اکنون میخواهم رهایم نکنی
عزیزم نگران نباش  پسر من تب کرد بردم دکتر گفت عفونت ویروسی الان جدید اومده بین بچه ها نگران کن ...

فقط تب خالی داشت؟

اخه الان البته دور از جون بچه های شما و استار تر و همه بچه ها کلا کرونای خفیفو میگن ویروس جدید

فقط 14 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒
وای خدا کی این کرونا تموم میشه مریضی روحی گرفتیم وسواس افسردگی... دلم میخواد صب بلند شم ببینم این ب ...

من هفته پیش یه شب حس می کردم سر درد دارم بعدش توهم زدم انگار گلوم می خارید بعد حس کردم عطسه دارم نمیاد، با ماسک خوابیدم خودمو قرنطینه کردم بعد دیدم توهمی بیش نبود! امروزم همسرم از سرِ کار اومد با مادر شوهرم تلفنی حرف زد اون گفت صدات یه جوریه الان به شوهرم مشکوکم، ماسک زده و آب نمک داغ غرغره کرده خودمم دوباره حس می کنم سردرد دارم و گلوم یه جوریه😭😭😭😭😭😭😭 خدا هم تکلیف ما رو یک سره نمی کنه! استرسش منو دیوونه کرده😫😫

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.
وای خدا کی این کرونا تموم میشه مریضی روحی گرفتیم وسواس افسردگی... دلم میخواد صب بلند شم ببینم این ب ...

تموم نمیشه چون مردم دلشون واسه هم نمیسوزه همسایه خواهرم مشکوک به کرونا بوده دیروز رفته جلو خونه خواهرم که با گوشی یه کاری براش انجام بده بدون ماسک بوده امروز جواب تستش مثبت شده خواهرم خیلی ترسیده میگه حتما ازش گرفتم

نه عزیزم بعضی وقتا ازپرخوری یارودل داشتن هم بچه تب میکنه تب رودل که با عناب خوب میشه چند دونه عناب رو میجوشونن وقتی عناب مقداری نرم شد باپشت قاشق له میکنن آبش رو صاف میکنن میخورن خوب میشن

یادخدا آرامش دهنده قلبهاست خداجونم خودت رو ازمن نگیر
2706