2726
عنوان

شوهر مشکوک

| مشاهده متن کامل بحث + 1225 بازدید | 53 پست
😐اسم برنامتو میدی  البته همسر من وسط کار بار هم میبره 😅😄

دقیقا شوهر من 

متن در تاریخ ۹۹/۹/۹بزرگترین آرزوم خونه دار شدن رسیدممم ممنونم خدایاا  بچه ها کی در مورد کیست چیزی میدونه کمکم کنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمیدونم گوگل مپ دقیقا اون آرایشگاه رو میزد. 

ای بابا ،میگین پیداهم نبوده،شاید مپ اوسکل شده ،یاشمادقت نکردین دقیق ،ولی خب ب روخودتون نیارین دنبالش بری معلوم میشه،فکرمنفی هم نکن همین اول کاری

کاش یه بابا پنجعلى جیبى داشتم تا هر وقت یکى میخواست نصیحتم بکنه مى خوابوند دهنش😃
اصلا ممکنه که توی آرایشگاه هم زنای خراب کار کنن؟ 

نمبخوام بیشتر نگرانت کنم ، شاید حالا یه مغازع اینور یا اونورش کار داشته شوهرت ، ولی خب اره ، اینجا یه ارایشگاهی رو سر این مورد پلمپ کردن 

کاربر آشغالی که به پدرم توهین کردی بدون من هنوزم دارم برای تمام مرده هات و جدُآبادت لعنت میفرستم ، حتی اگر تو فراموش کنی اما یکی هست که هرروز داره تن مرده هاتو تو گور میلرزونه ، بی همه چیز🤬🖕🏻
2728
مشکوک نیس بنظرم برنامه جی پی اس چی؟

اخه میگ لوکیشن میگ ک رفته اریشگاه زنونه غیرعادیِ ی مرد بره اریشگاه زنونه

عضو اکیپ فیلسوفان نی نی سایت  ...میشه برام صلوات بفرستین💓" لطفا در خواست دوستی نفرستین" هر چی ک خدا بخواد خدا ک بد نمیخواد😍 اگ عقاید ی نفر باهامون فرق داره بی احترامی بهم نکنیم روی کره زمین ب اندازه هممون جا هس باهم مهربون تر باشیم🌸 :)     
پولا همه دست منه. مگه اینکه مخفی برا خودش برداره. گوشیشم چک میکنم میدونه واسه همین همه چیو پاک میکنه

اسنپ میره شاید یا مسافر میزنه

😔من یقین دارم این بار خدا منو دست خالی از بیمارستان بیرون نمیفرسته واین دفه بچمو بغل میگیرم 🙏 بگو الهی آمین 🙏                                 💔 مادر دو فرشته آسمانی💔

چی میشه اسم برنامه رو بگی ۲نفر مث خودت دعا میکنن برات .خواهشا بگو بد احتیاج داریم

دوست جونیا میشه لطفا برای شفای پسر دوساله ام حمد بخوانید .ایشاللا حاجت روا باشید❤️
کشتمش فقط😐 بکشه بوش میمونه نه؟؟؟

نه اگه بری تو حلقش بو کنیش انقد موزی ان من اولین بار ماه عسل فهمیدم من ی دروغ میگفتم همون اول طلاق میداد😒

عاشقِ‌آرامشِ‌إسمتَم‌خـُ﷽ـدا
نه اگه بری تو حلقش بو کنیش انقد موزی ان من اولین بار ماه عسل فهمیدم من ی دروغ میگفتم همون اول طلاق م ...

خاک برسرشون ،اتفاقا اون شب بیرون بودیم میگ فقط منم ک چای نبات میخورم ونمیذاری لب ب سیگاربزنم،همش زیرسراون دوستا وهمکارای فضول ونکبتشه هااا

کاش یه بابا پنجعلى جیبى داشتم تا هر وقت یکى میخواست نصیحتم بکنه مى خوابوند دهنش😃
خاک برسرشون ،اتفاقا اون شب بیرون بودیم میگ فقط منم ک چای نبات میخورم ونمیذاری لب ب سیگاربزنم،همش زیر ...

🙁من ب خانوادشم همون اولا گفتم باباش گف همینه ک هست.اخه باباش شب خواستگاری مطمئن گف نه .بیخیال بکشه تا بمیره ولی حق نداره جلو من بکشه میره بیرون 😅

عاشقِ‌آرامشِ‌إسمتَم‌خـُ﷽ـدا
2706