2726
واسه این چیزا اصن قرص نخور من نمیدونم مگه امتحان چیه که ادم به خاطرش انقد استرس داشته باشه خودشو عذا ...

من خیلی دوس داشتم بیخیال باشم خیلییی ولی تو این مورد دست خودم نیس چون دومین ساله کنکورمه خیلی نگران نتایجم بخاطر همین استرسم خیلییی بیشتر شده 🤦🏻‍♀️ کار خوب و شما میکنی بخدا اصلا ارزش نداره حتی همین کنکورش ولی چه کنم که دست خودم نیس بعضی شبا انقد استرسش میاد سراغم میشینم گریه میکنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من خیلی دوس داشتم بیخیال باشم خیلییی ولی تو این مورد دست خودم نیس چون دومین ساله کنکورمه خیلی نگران ...

عزیزم همین منی که کنکور برام مثل یه امتحان معمولی بود به خاطر مشکلات زندگی مجبور شدم با همین قرص حالمو خوب کنم.... میخوام بگم انقد چیزا هست که استرش های بدتری بده انقد مشکلات هست که کنکور پیشش یه مسابقه کوچولو به نظر میاد پس زیاد اهمیت نده خب حالا ادم کنکور قبول نشه یا دو سال کنکور بده این چیزا چند سال بعد بی اهمیت ترین چیزی میشه که‌تو ذهنته تلاشتو کن بقیشو بسپر به خدا...

2728

من یه مدت مصرف میکردم.اوایل خیلی بد بود جوری که توهم میزدم شبا که خواب بودم احساس میکردم کسی کتکم میزنه تو خواب از خواب میپریدم از ترس خوابم نمیبرد چون تا میخوابیدم دوباره انگاری کسی کتکم میزد و اذیت میشدم.خیلی حس بدی بود.

اره

یه قرص دیگه م عوارض داشت اینو جاش دادن

به نظرم بی خاصیت  بود

با اسنترا مصرف می کردم

حرف به من/پیام ناشناس. 🌻سرگروه زرد🌻تاپیک زندگی سالم وکاهش وزن بامدادخمار 💚خودم عضو گروه سبز💚 رژیم رو از 12 اردیبهشت شروع کردم. وزن شروع:67🤦🏻‍♀️-وزن فعلی:59💪-وزن هدف:57🔒 قد 168 🧍🏻‍♀️🧘🏻‍♀️🚴🏻‍♀️🎾 Don’t stop until you’re proud
آره من مصرف کردم کنار فلوکستین و هالوپریدول افسردگی شدید و وسواس فکری و اضطراب بی دلیل شدید داشتم، ...

سلام عزیزم 

دکتر برای منم این 3 تا رو نوشته 

ولی استرس دارم. مصرف کنم. شما هنوزم میخوری؟ مشکلاتت حل شد؟ 

سلام و وقت بخیر شما ی دوره دارو مصرف کردید  خوب شدید؟؟؟

سلام عزیزم

من یک دوره مصرف کرده بودم که خوب شدم و قطع کردم. دوباره بعد زایمان دچار افسردگی شدم باز یک سال دارو خوردم. الان باز مشکلاتی برام پیش اومد برای دور سوم شروع کردم دارو رو.

کلا اوکی هستم لازم باشه دارو بخورم. مخصوصا که روانشناسم خودش خیلی موافق دارو هست. البته سالهاست پیش روانشناس هم میرم.

2706