2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
دارو خوبیه عوارضش کمتره نسبت به بقیه ‌.برا اضطراب و خواب و تپش قلب مصرف میکنن خوب بوده

آره منم واسه اضطراب دکتر بهم داد گفت شبایی ک حالت خوب نیس بخور 

چه خوب ک عوارضش کمتره چون تا حالا هیچی قرص اعصاب مصرف نداشتم میترسیدم 

عادت میکنی سر ساعت که نخوری دلشوره و اضطراب بدتر از قبل میاد سراغت ولی راحت میشه گزاشتش کنار

وای چه بد 😮 نه من نمیخوام خودم و عادت بدم بهش فقط وقتایی که امتحان دارم یا کاری چیزی دارم که مضطربم میکنه 

آره منم واسه اضطراب دکتر بهم داد گفت شبایی ک حالت خوب نیس بخور  چه خوب ک عوارضش کمتره چون تا ح ...

اره نگران نباش پایین ترین سطح داروهای اعصابه که هم عوارضش کمتره هم وابستگیش.

این قرص داخل قرص کلیدینیوم سی هم هست قرص های سبز ریز برای معده که اکثرا استفاده میکنن اگه اونقد عوارض داشت از ترکیبات قرص معده نبود 

وای چه بد 😮 نه من نمیخوام خودم و عادت بدم بهش فقط وقتایی که امتحان دارم یا کاری چیزی دارم که مضطربم ...

واسه این چیزا اصن قرص نخور من نمیدونم مگه امتحان چیه که ادم به خاطرش انقد استرس داشته باشه خودشو عذاب بده من سر کنکورم هیچ حسی نداشتم 😄 یعنی اگه مثل اون خدابیامرز میومدن ازم گزارش میگرفتن میپرسیدن چه حسی داری میگفتم هیچی... ول کن بابا فوقش نمرت بد میشه ولی قرص روی اعصاب و سلامتی تاثیر بد میزاره نخور

2706