2737
2734
چطوری درست میکنه؟ پزشکها که سلیقه ای هر کدوم یه قرص هورمونی میدن بدتر ادمو میریزن بهم

ببین طبیعیه، چند ماه میندازی عقب بعد ممکنه بندازی جلو، جلو ک انداختی همون ماه یا ماه بعدش بارداری 

من شنیدم عقب جلو تو اقدام خوبه نشونه آمادگی رحم هستش

مبارک باشه عزیزم  چه خوبه امضات چه خوب که امروز جواب مثبت گرفتی . شما هم نامنظم شده بودی؟

زیر بارند درختان که تعلق دارند...ای خوشا سرو که از بار غم آزاد آمد...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چطوری درست میکنه؟ پزشکها که سلیقه ای هر کدوم یه قرص هورمونی میدن بدتر ادمو میریزن بهم

من اینطوری شده بودم رفتم بهم قرص ال دی داد خوب شدم

اولا سلام 😁😊❤️ دوما اینکه خانم‌های باردار که خدا لطف کرده بهشون بچه داده واسه ما هم که منتظر بچه هستیم دعا کنن که خدا لطفشونو شامل حال ما هم بکنن سوما سپاس و تشکر😁❤️چهارما ۸سال انتظار کم نیستا☹️😁ولی حتما حکمتی هست 😊پنجما اینکه ۸سال بی بی چک زدم دیگه شده عضو خونوادم خانم بی بی چک😁❤️ ای وی اف کردم نشد که نشد 😯ششم اینکه سال دیگه مطمعنم نی نی مو بغل میکنم عکسشو میزارم همه بگن کو کو😁👍👍👍عاشقتونم❤️❤️❤️شکر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻الان شکر خدا😍😍😍😍😍😍😍😍 دوماه که بچه هام بغلم ۲قلو 😍😍😍😍😍😍گر صبر کنی زغوره حلوا سازی 😍😍😍
2728
منم همینطورم دفعه اول اقدام خیلی بهم ریخت الان که دوباره اقدامم  سه  چهار روز عقب جلو میشه ...

خداکنه درست باشه میترسم کیستم بزرگ شده باشه یا مشکل دیگه ولی خیلی میترسم از مراکز درمانی واسه سونو

مبارک باشه عزیزم  چه خوبه امضات چه خوب که امروز جواب مثبت گرفتی . شما هم نامنظم شده بودی؟

ممنونم ، انشالله قسمت شما

بله منم ماه قبل که ماه اول اقدامم بود چند روز عقب افتاد

و این ماه شکر خدا نتیجه گرفتم

میشه یه صلوات مهمونم کنید🙏
2738

طبیعیه چون بدنت داره خودشو برای بارداری اماده میکنه.من دفعه اول ۲۰ روز عقب انداختم.سری های بعدهم نامنظم شد تاباردارشدم

کوچک رویایی من! برایت یک مشت بوسه میفرستم. بازهم هست .... ازین بوسه های عاشقانه برایت زیادکنارگذاشته ام
ببین طبیعیه، چند ماه میندازی عقب بعد ممکنه بندازی جلو، جلو ک انداختی همون ماه یا ماه بعدش بارداری&nb ...

مرسی که امیدوارم کردی واقعا نگران بودم

طبیعیه در زمان اقدام بی نظمی به وجود میاد بعدش بارداری اتفاق میفته نگران نباش. بدن داره تلاش برای با ...

شما هم تجربه ی مشابه من داشتی؟

دقیقا دکتر همینو بهم گفت من ک حتی کیستم دراوردم تواقدام    

این برات سرچ کردم. بازم خودت سرچ کن

https://niniplus.com/post/3939-تاخیر-پریود-و-آمادگی-رحم-برای-بارداری-با-هم-ارتباط-دارند؟

من‌ مادر دو فرشته آسمانیم💫💫 یکی در دستان خدا آرمیده و دیگری در آغوش من💞 
این برات سرچ کردم. بازم خودت سرچ کن https://niniplus.com/post/3939-تاخیر-پریود-و-آمادگی-رحم-برای-ب ...

خوندم ممنون عزیزم 🙏❤

وای منم یک ساله اقدامم یعنی دیگه بلا نمونده که سرم بیاد.اوایل که همش عقب جلو میشد بعدش به مدت ۵ماه ف ...

دکتر رفتی شما؟

2706