2733
2739
عنوان

دوست خیالی دخترم کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 3407 بازدید | 249 پست
من تا 15 سالگی با دوست خبالیم بودم. خودم درسارو حفظ میکردم ولی به خودم تلقین میکردم که اون داره بهم ...

معمولا بچه ها به خاطر این اینجوری میشن که تنها باشن من خودم تک فرزند بودم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم همه چی علم نیست تجربه هم لازمه

دقیقاااا

متاسفانه الان زمانه جوری شده ک فقط دنبال علم و این دکترو اون دکتر هستن اگ کمی به حرفهای بزرگ ترها گوش بدیم که تو گذشته چجوری بودن و از بچه هاشون مراقبت میکردن اینقد دنبال این دکترو این کتاب و اون کتاب و علم نبودیم مگ اونموقع دکتر بوده چجوری میگذرونن مشکلات خودشون رو 

یه خانوم متعهد و وفادار به همسرم هستم ❤️             👈 با افتخار باید بگم که مهربون تر و خوشگل ترو با وفا دار تر و خوش تیپ تر و جیگر تر  از اون ندیدم و به همین دلیل اون رو مردترین مردها میدونم 👉                              پنج ساله پیشم هست و چهار ساله خانوم خونش هستم ☺️😍❤️                                                        👩‍❤️‍👩 تو مرا جان و جهانی حضرت یاااار 👩‍❤️‍👩
2728
من از2سالگی تا 15 سالگی یه دوست پسر خیالی داشتم اسمش شاپور بود طوریم هم نیس الان😐

😂😂😂😂😂نهههه تا ۱۵ سالگی

⭐️هیچوقت دیوانه وار⭐️عاشق کسی نباش⭐️سعی کن صادقانه دوست داشته باشی⭐️تا اگر نامردانه رهایت کرد🌙تو ناعادلانه ویران نشوی . . .
خواهش میکنم گلم❤️

عزیزم میشه جواب این پستم رو بدی وراهنمایی کنی 

بچها یه چیزی میگم مسخرم. نکنید😶

من داداشم چهارو نیم سالشه خیلی با پاهای بقیه حرف میزنه مثلا من وقتی میرم خونه بابام میاد پاهامو. میگیره باهاش بازی میکنه حرف میزنه به نظرتون طبیعیه؟؟؟ 

البته برادر من مشکل ماورایی هم داره 

شما اطلاعات دقیق تری راجب مشکلات ماورایی داری؟؟ 

یا چندین بار نصف شب یهویی از خواب بلند میشه وجیغ های خیلی بلندی میزنه ومدام تو خونه بدو بدو میکنه جو ...

تا حالا دکترم بردینش؟دوراز جونش از مغزش عکس گرفتین؟

عامو جونی خسمه اگ تو جوابتون طولش دادم درک کنین خیلی انرژی میخوا ک تایپ کنی خعلیاااا🤦‍♀️دعوا نکنین عیبه ینی توهر تاپیکی رفتم پاک جر بی چتونه عامو چتووونه🤨
2738
نه عزیزم نداره ولی احساس تنهایی میکنه در کنارش باشید و باهم وقت بگذرونید به کل یادش میره

دختر یکی از فامیلمون اینجوری آره تنهاست چون یک داداش داره از خودش خیلی بزرگتره و هم بازی نداره

یا چندین بار نصف شب یهویی از خواب بلند میشه وجیغ های خیلی بلندی میزنه ومدام تو خونه بدو بدو میکنه جو ...

داداش شما هم یا به خاطر اینه که به خودش تلقین میکه و از این فیلمای ترسناک دیده یا هم واقعا مشکل ماورایی داره و در جواب اون دوستمون که ما رو خرافاتی میدونه قرآن هم حرف ما رو با سوره جن تایید میکنه

عزیزم میشه جواب این پستم رو بدی وراهنمایی کنی  بچها یه چیزی میگم مسخرم. نکنید😶 من داداشم ...

عزیزم من اطلاعاتی در باره مشکلات ماورایی ندارم متاسفانه 

اما شاید برای جلب شما اینکارو میکنه 

دیگ چکار هایی انجام میده بیشتر بگو عزیزم 

یه خانوم متعهد و وفادار به همسرم هستم ❤️             👈 با افتخار باید بگم که مهربون تر و خوشگل ترو با وفا دار تر و خوش تیپ تر و جیگر تر  از اون ندیدم و به همین دلیل اون رو مردترین مردها میدونم 👉                              پنج ساله پیشم هست و چهار ساله خانوم خونش هستم ☺️😍❤️                                                        👩‍❤️‍👩 تو مرا جان و جهانی حضرت یاااار 👩‍❤️‍👩
دقیقا.  نمیدونم واقعا. چی بگم. اونم الان که اینترنت هست

یادمه همون قدیمی ها میگن جن و ازما بهترون جای که آهن باشه نمیاد اینا حرف خودشون هم قبول ندارن چون الان همه جا تو خونه ها همش آهن بکار بده شده حداقل دلیل واقعی و منطقی بیارن ،😂😂😂😂😂😂😂خندم گرفته بخدا 

مادرم ضربان قلب من است.
2706