2737
2734

😭اونی ک دوسش دارم بعد چندماه دیدمش با اتوبوس باهاش برگشتم

به بابام گفته بودم بلیط قطار گرفتم😥

شهر خودمون قطار نداره از اون شهر تا شهری ک خونمون ۵ساعت راه

حالا بابام گیر داده تا اصفهان رسیدی بیام دنبالت تو خروجی ایستگاه قطاری دیگه‌؟!

چیکا کنم😥 خیلی همو دوس داریم قصدمون ازدواج فقط بخاطر شرایط مالی پسره هنوز نتونستیم اقدام کنیم😭

چجوری ماس مالیش کنم

معلوم نیست سایت تبادل نظر یا تحمیل نظر اگر میتونی محترمانه تبادل نظر کنی من ریپلی کن ✋گر زن ها میدانستند که با نیروهای زنانه شان میتوانند دنیا را تسخیر کنند یک جا نمینشستند💓🌸نیروی یک زن از بازوی مردانه قوی تر است بانوی  گل شاهکار  زیبای  خلقت مخلوق  دلبری  خداوند شادی  تو  شادی  دنیاست 🌸💓💎

بگو قطار اشتباه لپی بود

با اتوبوس دارم میام

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

یه جا پیاده شو با تاکسی برو ایستگاه قطار نمیشه ؟

خدایا خیلی دوستت دارم میدونم که تو هم دوستم داری 😘😘😘 مامان عزیزم دلم برات تنگ میشه تا همیشه کاش وقتی بودی بیشتر بهت میگفتم دوستت دارم بهت میگفتم قدرتو میدونم برام عزیزی ، خدایا حالا که اونجا پیش توئه از طرف من ببوسش😞
2738

بگو از قطار جا موندم گفتم بهتون نگم نگران میشید با اتوبوس اومدم

جات رو هم عوض کن تو اتوبوس

🌻🌱💎 حتی اگر بدانم که دنیا فردا تکه تکه خواهد شد باز هم درخت امیدم را عاشقانه میکارم.😍🍃چقدر جهان می تواند زیبا باشد ،اگر در آن فقط هنر و لذت و عشق وجود داشت!
گوشیتو خاموش کن  یه دفعه برو خونه بگو شارژش تموم شد

افرین افرین

من با چشم خودم دیدم هر کس هر کسی رو قضاوت کرد، با گذشت زمان بدتر از اون شد، اینو اینجا نوشتم یادم بمونه کسی رو سرزنش نکنم🤐
2706