2726
عنوان

طلا رفت بالای یک تومان

| مشاهده متن کامل بحث + 793 بازدید | 68 پست

من ۷۲ ملیون دادم ۷۲ گرم روی گرمی ۱ تومن پریروز   از این ماه هم ماهی یکی دو گرم میخرم    ۲۰ سال پیش شروع کردم به خریدن از گرمی ۳۸۰۰ و ۵۲۰۰ سال ۹۳ همشو روی گرمی ۱۰۰ فروختم با ذوق 😐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نه فروختم گذاشتم سپرده بانک از سال ۹۰ تا ۹۶ پول تو بانک میذاشتم 😐

ای وااای من .....پول ک نباید نگه داری بی ارزش میشه من حتی ته مونده کارت پول هامو سکه پارسیان میخریدم خخخ بعد ی مقدار ک با ارزش تر میشدن کادویی میبردم .یعنی منظور سکه پارسیان هم بخری از پول نقد بهتره طلا هیچوقت نه پایین اومده نه ضرر داشته سرمایه گذاری مطمئنی هست مخصوصا برا افرادی ک ریسک پذیر نیستن چون ضرر نمیکنی .

من ۷۲ ملیون دادم ۷۲ گرم روی گرمی ۱ تومن پریروز   از این ماه هم ماهی یکی دو گرم میخرم   &nb ...

خوب شاید یه دفعه ارزون شد

سلام لطفا هرکی دوست داشت برای اجابت شدن خاسته م دعا کنه و صلوات بفرسته... ب امید خدا خودتونم هر خاسته ای دارین برااورده بشه انشالله 
مشکلی ندارم باز تو ارزونی ارزونتر میخرم برای ۵ سال آینده 

منظور م این بود گرمی یک تومان خریدی شاید اومد پایین

سلام لطفا هرکی دوست داشت برای اجابت شدن خاسته م دعا کنه و صلوات بفرسته... ب امید خدا خودتونم هر خاسته ای دارین برااورده بشه انشالله 
نه فروختم گذاشتم سپرده بانک از سال ۹۰ تا ۹۶ پول تو بانک میذاشتم 😐

ماهم کار شما رو انجام دادیم

تازه شوهرم کلی ادعاش میشه که مغز متفکره😐

۹/۹/۹۹من به آرزوم خواهم رسید🥰خدایا شکرت
2706