2737
2734
عنوان

سونوگرافی کالر داپلر

5785 بازدید | 13 پست

دوستان کسی این سونو رو انجام داده؟

چیزی در موردش میدونین؟

هفته سی بارداریمه برای بررسی قلب و عروق جفت و جنین و بند ناف اینا و کالر داپلر هم واسم نوشته

یعنی ممکنه جنین توو این هفته مشکلی داشته باشه و مجبور به سقط باشه؟!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم دادم هفته ۳۱

سقط چیه عزیزم اون الان یه آدم کامله ها!

فووووق فوقش مجبور به زایمان زودرس میشی و بعدشم میبرنش NICU

فرزندان امروز، سربازان امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف، ان‌شاءالله    
2731

برا اینه که بفهمن بهش خوب خون‌رسانی میشه یا نه؟

وزن بچه ت کمه؟

یا اندازه های قسمت های مختلف بدنش کوچیکه؟

عزیزم به صورت روتین انجام میشه سقط که اصلا امکانش نیست عزیزم کامله بچه و از ۱۸ هفته به بعد سقط مفهومی نداره نگران نباش اکثرا میگن انجام بدید برای زایمان زودرس

تو نیکی میکن و در دجله انداز که ایزد در بیابانت دهد باز
برا اینه که بفهمن بهش خوب خون‌رسانی میشه یا نه؟ وزن بچه ت کمه؟ یا اندازه های قسمت های مختلف بدن ...

تا الان که سالم بوده هم حرکاتش خوب بوده هم ضربان قلبش.دکترم چیزی از کوچیک بودن بچه نگفته هردفعه گفته سالمه خوبه

2738
تا الان که سالم بوده هم حرکاتش خوب بوده هم ضربان قلبش.دکترم چیزی از کوچیک بودن بچه نگفته هردفعه گفته ...

آها

خب ولی من چون وزن بچه کم بود و دور شکم ش سه هفته از سن ش کمتر بود، دکترم درخواست داد. البته برا منم گفتن مشکل خاصی نیست ولی خب هر دوهفته سونو دادم تا الان.

ان‌شاءالله که برا شما  مشکلی نیست

سلام دوستان من یه سایت میشناسم به نام سایت دکتر وهاب آقایی که کلینکشون واقع در خیابان ولیعصر .داخل سایتشون کلی مقاله اعم از سرطان تیروئید و درمان آن، عفونت رحم و علائم آن ، سونوگرافی داپلر رنگی، تفسیر آزمایش ماموگرافی ، و سونوگرافی تعیین جنسیت دارند. تفسیر سونوگرافی و تفسیر سونوگرافی بیضه هم به صورت رایگان هستش بهتون پیشنهاد میکنم به سایتشون سر بزنید

آها خب ولی من چون وزن بچه کم بود و دور شکم ش سه هفته از سن ش کمتر بود، دکترم درخواست داد. البته ...

عزیزم شما به سلامتی زایمان کردین؟

بعد از سونو داپپلر کار خاصی انجام دادین؟

خدایا هزاربار شکرت... 

اصلا نگران نباش یکی از عکسبرداری های خیلی خوب هم بهت معرفی میکنم که این سونو رو انجام میده

سونوگرافی سروش یکی از بهترین و دقیق ترین مراکر سونوگرافی غرب تهران که خیلی نتایجش دقیق هست

سونوگرافی معمولی یه وقتایی این مشکلات رو نشون نمیده برای همین از سونوگرافی تخصصی مثل کالر داپلر استفاده میشه

اصلا نگران نباش

اگر هم میخوای بهت یک سونوگرافی توووپ و فوق العاده معرفی می کنم... میتونم بگم بهترین سونوگرافی در غرب تهران و عااااالی

سونوگرافی سروش