2726

بچه ها من وارد هفته ۲۰ شدم..

سرکار میرم و یه مشکلی که پیدا کردم اینه، پشت میز میشینم حالت نشسته که دارم، زیر شکمم سفت میشه و کم کم درد خفیف میگیره ... از طرفی لگن و دنبالچه هم دردناک میشه ....

شما این درد رو تجربه کردین؟ چه راه حلی براش پیدا کردین؟ امروز اینقدر اذیت شدم دیگه ول کردم اومدم خونه ... 

البته پیشنهاد ندین کار رو ول کن( چون کار واسه خودمه نمیتونم تعطیلش کنم) 

بخاطر درد دنبالچه ازین بالشایی که داخلش گوده زیرت بذار 

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
با خودم بالش معمولی بردم چیزی نشد یعنی اون مدلا بهترن؟ برای زیر شکم چی که سفت میشه؟ 

اره اونا بهترن بعدم یکسره نشین هر یکساعت پاشو راه برو قدم بزن فشار میاد به کمرو زیرشکمت

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
اره اونا بهترن بعدم یکسره نشین هر یکساعت پاشو راه برو قدم بزن فشار میاد به کمرو زیرشکمت

باشه میگیرم پس حتما 

اره یکم قدم میزنم گاهی غرق کار میشم حواسم میره میبینم چند ساعت شده نشستم یه سره ... حالت نشسته برای جنین که آزار دهنده نیست، هست؟ 

با خودم بالش معمولی بردم چیزی نشد یعنی اون مدلا بهترن؟ برای زیر شکم چی که سفت میشه؟ 

من تا اخر ماه نهم بارداری رفتم سرکار.کارم پشت میز بود.اما هر یساعت بلند میشدم راه میرفتم.هر دوساعت هم در اتاق رو میبستم.پتو پهن میکردم دراز میکشیدم.البته ارباب رجوع نداشتم و رییسسم باهام همکاری میکرد

یعنی این سفت شدنه و دردی که دارم غیر طبیعیه؟ 

نه خب دیگه هرچی شکم بزرگتر بشه دیگه نشستن پشت میز سختتر میشه منم همین مشکلو دارم ولی شلوار راحتی از این بارداریا بپوش .صندلیت هم باید راحت باشه اون بالشی که دوستمون گفت هم خوبه بذاری

دلسوز زنی هستم که حتی زنانه ترین احکامش را هم مردان می نویسند
باشه میگیرم پس حتما  اره یکم قدم میزنم گاهی غرق کار میشم حواسم میره میبینم چند ساعت شده نشستم ...

نه جنین جاش خوبه خودت اذیت میشی

2706