2737
2734

بچه‌هاتون چند وقتشونه

کمکی دارید یا نه؟

کلا در چه حالید؟؟؟🤕😫 

من از خودم بگم اول

من بچه هام ۷ ماهشونه دخترو پسرن

از سه ماهگیشون اومدم خونه خودم و تا الان تکو تنها کاراشونو انجام میدم

از واکسنا و ختنه پسرم فقط خودم بود

چطوری به کارای خونه و غذا پختن میرسی؟

دلم بهانه دارد!                                                          تو میدانی بهانه چیست؟                                          بهانه همان است که چمدان خالی را میگذاری کنار در تا بترسد، روسرت ات را شل میبندی تا اشاره کند "بکش جلو آن بی صاحب را " بی آنکه چتر بر سرت بگیری به باران میروی تا چتر نگاهش را روی سرت که نه روی دلت نگه دارد... خلاصه برای ما فقیر فقرا که به داشتن یک کف دست مهر و محبت محتاحیم ، بهانه همان است که دلت پرواز بخواهد اما کلی هزینه بابت قفس داده باشی...                      

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

باز خوبه تا 3 ماه اول تنها نبودی 

من از اول خ نه خودم بودم و به جز مادرم که یکی دو ماه می اومد و میرفت دیگه دست تنها بودم 

الان 4 سالشونه بچه هام

واسه مردی بمیر که برات😇                              عابربانکشو دربیاره بچپونه تو کیفت😄💳 😎       تب کنه که چی بشه😏😏 برات نون و آب میشه😲😲   یه کم واقع بین باش😜😜

من یکیو میشناسم اونم ی دخترو ی پسر داره الان دو سالشونه بااین ک کمکی داره ی دختر ۱۷سالم داره 

ولی همش میناله میگه خسته شدم کاش میمردم یا بچه هارو نفرین میکنه🤷🏻‍♀️☹️

لبخند بزن اینم میگذره❤️🌹                  همسرم دستاتو میبوسم دورت بگردم🥰😘
2738
باز خوبه تا 3 ماه اول تنها نبودی  من از اول خ نه خودم بودم و به جز مادرم که یکی دو ماه می اومد ...

الان ك ٤ سالشونه سختيشون كمتر شده؟

شده آيا كه غمي ريشه ب جانت بزند ....
الان ك ٤ سالشونه سختيشون كمتر شده؟

سختیشون اره کمتر شده وای اگه بد غذا باشن و بدخاب اذیت دارن

یا اینکه باهم دعوا میکنن و کم حوصله ان

واسه مردی بمیر که برات😇                              عابربانکشو دربیاره بچپونه تو کیفت😄💳 😎       تب کنه که چی بشه😏😏 برات نون و آب میشه😲😲   یه کم واقع بین باش😜😜
چطوری به کارای خونه و غذا پختن میرسی؟

خیلی راحت چون از همون اولش مثل مامانای دیگه سخت نگرفتم پذیرفتم که این زندگیِ منه

و باید باهاش کنار بیام

من هر روز غذای گرم میپزم از غذای فریزریو غذای روز قبل متنفرم

برنه‌ریزی فقط میخواد  واینکه صبحا ۱ ساعت زودتر از بچه ها بیدار شی

من یکیو میشناسم اونم ی دخترو ی پسر داره الان دو سالشونه بااین ک کمکی داره ی دختر ۱۷سالم داره  ...

وای نه تو رو خداااا

چطور دلشون 

منم با اینکه ۳ ماه اول کمک داشتم ولی ۹۹ درصد کارای لچه هاموخودم انجام میدادم روزها و شبهای زیادی رو تنها بودم 

تو دلم میگفتم خدا چرا بهم دوقلو دادی اونم از فشار تنهایسم بود ولی هیچ وقت به زبون نیتوردم و شاکر خدا بودم

فقط خدا قوت  من با یدونه دارم دیوونه میشم خیلی بد قلقه از لحظه تولدش مثل داشتن دوقلو بخدا  ...

ممنونم

عزیزم دختر منم به شدت بد قلقه به طوریکه همه بهم میگن همین دخترت واسه هفت پشتت بس بود😣😑

حالا جالبش اینه که از همون اول بخاطر شغل همسرم تو هفته یکی دوشبو تنهام

از کولیکای دخترم و رفلاکس جفتشون نگم که پدرمو دراوردن ولی خب همیشه از خدا توانایی خواستم

منم باید بگم انگار ۴ قلو دارم بزرگ میکنم

2706