2733
2734
عنوان

دلم شکست...💜

462 بازدید | 38 پست

بلاکم کرده که نتونم پی ام بدم یعنی هرکی از راه برسه میتونه من نمیتونم من انقد نامحرمم بهش؟ :) چرا آخه چرا زندگی با من این کارو میکنه؟ چرا انقدر خوب باید دختر خالش رو بشناسه اما هیچی از من ندونه💔🙂زود قضاوت نمیکنم اما دلم شکسته چرا یه تیکه از دختر خالش حتی تو عکس پروفایلشم معلومه؟  چرا اون همه جای زندگیش باید باشه؟ ولی من باید فراموش بشم؟ خدا دعای دل شکسته رو قبول میکنه میگن ... خدا دعا ندارم بکنم ولی چرا اینجوری شد؟ چرا عاشق شدم بعد منو ازش جدا کردی؟ خدا دلم پره میدونی؟ موهام دارن سفید میشن میبینی؟ انقد حالم بده دیگه دعایی ندارم بکنم فقط یه شونه میخام که سرمو بذارم روش و یه گوش میخوام که حرفامو بشنوه همین...🙂

کاربری دست دو نفر 🙌

سخته میدونم

ولش بیخیالش

این تاپیکا رو میبینم حالم بهم میخورع ینی عصابم ی جور دیگ میشه

فرقمون اینع که:                                                                    شما بلاک بازی میکنین؛ ما پلاک بازی         آرع فرقمون زیادع...🤘🏿👑

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یاد یه بیت از یه اهنگی افتادم

نفرینش نمیکنم.شاید شبیه من.اونم  یه عاشقه

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃
2728
یاد یه بیت از یه اهنگی افتادم نفرینش نمیکنم.شاید شبیه من.اونم  یه عاشقه

آره عاشق بود ولی عاشق من ... عشق واسه همین واسم بی معنی شده که انقدر راحت دیدم خراب شد

کاربری دست دو نفر 🙌

ببخشیدا خییلی احمقی سخته ولی قبول کن عشق یه طرفه همینه به راحتی می تونی فراموشش کنی به این فکر کن که تو لایق بهترینهایی بازم ببخشید

تعطیل .من که نبخشیدم خدا هم ازت نمی گذره
2738
آره عاشق بود ولی عاشق من ... عشق واسه همین واسم بی معنی شده که انقدر راحت دیدم خراب شد

شاید هنوز دوستت داره عزیزم

اما اگه نداره  بیخیالش شو

اهنگ بزار و برقص بگو اون یه اشتباه بود که واسه من تموم شد

بزار خوشبخت بشه انعکاسش به خودت برمیگرده

به زودی خدا یکیو سر راهت قرار میده که همچیو فراموش میکنی

مطمئن باش (:

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃

پروش کردی برات دم درآورده😐

چرا خوتون رو حقیر میکنین واسه پسرا

این کاربری رو با دندون تا حالا نگه داشتم😐حتی یکبارم قطع دسترسی شد با هزار مکافات برش گردوندم.پس  آدم نفهم وقتی مخالف من نظر میدی رو پیام های من ریپ نزن یعنی نزن چون من اعصاب ندارم مثل بچه تو مهمونی هرچی دهنم بیاد میگم بهت🙂
ببخشیدا خییلی احمقی سخته ولی قبول کن عشق یه طرفه همینه به راحتی می تونی فراموشش کنی به این فکر کن که ...

دو طرفه بود واسه همین نمیتونم و سخته برام اون تونست تا حدودی خودش گفت هنوز فراموشم نکرده ولی میخواد بکنه...

کاربری دست دو نفر 🙌

یعنی عاشقت بوده الان ولت کرده ؟

یا فقط تو عاشقشی

این کاربری رو با دندون تا حالا نگه داشتم😐حتی یکبارم قطع دسترسی شد با هزار مکافات برش گردوندم.پس  آدم نفهم وقتی مخالف من نظر میدی رو پیام های من ریپ نزن یعنی نزن چون من اعصاب ندارم مثل بچه تو مهمونی هرچی دهنم بیاد میگم بهت🙂
دو طرفه بود واسه همین نمیتونم و سخته برام اون تونست تا حدودی خودش گفت هنوز فراموشم نکرده ولی میخواد ...

عزیزم اگه واقعا مثل خودت عاشق بود هیچ وقت حاضر نبود پا پس بکشه توام لطفا قوی باش ارزش خودتو حفظ کن💋

تعطیل .من که نبخشیدم خدا هم ازت نمی گذره
یعنی عاشقت بوده الان ولت کرده ؟ یا فقط تو عاشقشی

اول اون عاشقم شد بعد فکر کرد با کسی تو رابطه م بعد رفتم بهش گفتم اونم دیگه نتونست برگشتنم رو قبول کنه...

کاربری دست دو نفر 🙌
2706