2726

بچه ها من خیلی وقته عضو نی نی سایتم اما فعلا با اکانت دیگه اومدم

بچه ها ی موضوعی چند وقته ذهنمو درگیر کرده شاید براب شما خیلی مسخره باشه

من وقتی ازدواج کردم چادر داشتم اما خونه بابام اجباری به چادر نبود..بعد ازدواج و بچه دار شدنم همش چادر اذیتم میکنه هی میره زیر پام از یور بچه رو بگیرم کیفو بگیرم چادرو بگیرم..اوف رو مخمه..اما فقط این نیس خانواده شوهرم و خودش منو با چادر میخان یعنی اگه با مانتو برم خونه مادرشوهر تحویلم نمیگیرن..واسم پیش اومده اخه.

.الانم چند وقته خانواده ش منو با رفتاراشون ازار میدن منم میخام از این به بعد باب میل و سلیقه خودم تیپ بزنم..اصلا خسته شدم بس ک باب میل دیگران بودم.دوست دارم هرجور میخام بگردم..دیشب ی جمله تو فیلم شنیدم میگفت چرا واسه دیگران زندگی کنم وقتی بمیرم ی فاتحه میدن و میرن منو فراموش میکنن.کلا اینکه بخاطر اطرافیان چادر بپوشم اذیتم میکنه..منم نمیخام حالا مانتو جلو باز و ..بپوشم ی پوشش خوب اما بدون چادر..راحت و سبک..تو این وصع کرونا هم چادر ادم میکشه رو زمین هی الوده میشه و مجبوری بشوری..مانتو رو دوس دارم اما مطمئنم روابطم با نزدیکام بد میشه ..واقعا خنده دار نیست؟چرا دور بریهای من اینقد عقب موندگی اعتقادی دارن.؟بچه ها بنظرتون چیکار کنم اگه سوالی دارین بپرسین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

گلم اول توضیح بده ک وقتی اومدن خواستگاری، چادری بودی یا نه؟ یعنی بیشتر ب عنوان جادری شناختنت و یا مانتویی؟ 

من‌ مادر دو فرشته آسمانیم💫💫 یکی در دستان خدا آرمیده و دیگری در آغوش من💞 
گلم اول توضیح بده ک وقتی اومدن خواستگاری، چادری بودی یا نه؟ یعنی بیشتر ب عنوان جادری شناختنت و یا ما ...

شوهرم زن چادری میخواست ..اوایل رابطمون خوب بود اما الان مثل اول نیست و رفتاراش منو اذیت میکنه منم دیگه دوست ندارم ب خواستش عمل کنم چون قلبا دوسش ندارم 

مجبور نیستی واسه رضایت بقیه چیزی که اونا میخوان باشی هرجور دوس داری باش

من همیشه اونجوری که خودمو شوهرم دوس داریم میگردم به خانوادشم اهمیتی نمیدم مگه من زن اونام که واسم تصمیم بگیرن

گاهی اوقات باید از کنار اونایی که با محبت هار کردی بگذری و بگی"چخه"🙂

عزیزم وقتی اولش شما رو با چادر پسندیدن، الان حق با اوناست، شاید واقعا یکی از ملاک هاشون همین چادر پوشیدنتون بوده، چرا همون اول نگفتید چادر نمیپوشید که اونام یا انتخابت میکردن بدون چادر یا انتخاب نمیکردن 

شوهرم زن چادری میخواست ..اوایل رابطمون خوب بود اما الان مثل اول نیست و رفتاراش منو اذیت میکنه منم دی ...

خب خانواده همسرت اونقدر مهم نیستن ک همسرت مهمه. 

اولا بگم در کل ادم باید مطابق میل خودش چادر انتخاب کنه. 

ولی یه نکته داره.‌من شخصا بهش معتقدم. وقتی ادمی کسی رو با شرایطی انتخاب میکنه، حقشه ک همون انتخابش باشه. جتی من برعکسش دیده م. کسی با یه خانوم باز ک فشنگ تو مهمونیای مختلط پا ب مای همسرش میرقصید، ازدواج کرد و بعد یهو خانومه بعد چند سال دچار تحول سد و محجبه سد! شوهرش خیلی اذیت شد. چون اون طفلی خب زن محجبه نمیخواس. برعکسشم برای تو صادقه. ک خب همسرت زن جادری دوس داره. خیلی هم شخصی نیس این قضیه. چون بعضی مردا ب ابرو اعتبارشون وصلش میکنن

من فکر میکنم الان مشکل خدنواده شوهرت نیستن. تو ب خاطر همسرت چادر سر کردی و الان ک ازش دلگیری، احساس مغبون بودن داری

اولا ک از اول نباید ب خاطر دیگران حتی همسرت سر میکردی. اولش منظورمه. 

ولی الان عادت کرده. ب خودت زمان بده و سریع تصمیم‌تگیر. نه اینوری نه اونوری. 

صبر کن شاید ب مرور ک احساست ب همسرت ترمیم سد، دیگه با جادر مشکلی نداشتی. 

ولی در نهایت انتخاب پوششت حق توئه. خصوصا ک نمیخوای بی حجاب باشی. مانتوبی با حجاب هم میشه. 

ولی حواست ب اعتبار و ابروی خانواده ت باسه. هرچند این تگاه غیر منطقیه. ولی قضاوت ها ازاردهنده س گاهی. متاسفانه یه چادر سمبل میشه و بهانه ای واسه حرف دراوردن

من‌ مادر دو فرشته آسمانیم💫💫 یکی در دستان خدا آرمیده و دیگری در آغوش من💞 
.الانم چند وقته خانواده ش منو با رفتاراشون ازار میدن منم میخام از این به بعد باب میل و سلیقه خودم تی ...

عزیزم تو هرجور دوست داری رفتار کن و لباس بپوش اونام عادت میکنن یکی دوبار تحویل نمیگیرن بعد عادی میشه فقط خواهشا بهانه کرونا رو نگیر همون که بگی دوست ندارم چادر سر کنم کافیه

خب خانواده همسرت اونقدر مهم نیستن ک همسرت مهمه.  اولا بگم در کل ادم باید مطابق میل خودش چادر ا ...

مطمئنم اگه همسرم تغییری بخواد بکنه میکنه و بنظر منم اهمیت نمیده..میخوام رو تصمیمم قاطع باشم و دیگه برام مهم نیست کسی تاییدم کنه یا نه..اینجوری ارامش بیشتری دارم

2706