2726

خاله ی پدرم که مامان زنعموم هم میشه به کما رفتن چند روزه  تو رو خدا هر دعایی هر ذکری بلدین براش بخونین به منم بگین که بخونم تا به هوش بیاد خدایا امیدمونو ناامید نکن خانواده ش خیلی بی تابی میکنن خودت دستشو بگیر و از روی تخت بیمارستان بلندش کن 😭😭😭🙏🙏🙏

و خُـــــــدایے کہ بہ شدّت کافـیست 🙏❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیزبراش 10 تا حمد میخونم ان شاالله که خوب بشه خدا غم از دل خانوادش برداره 

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲

انشاءالله خدا به همه مریض ها خصوصا ایشون سلامتی و شفای عاجل بدن نماز توسل به امام جواد بخونید دو رکعت نماز در هر رکعت یک حمد و 70 بار توحید و بعد از نماز 146 مرتبه ماشالله لا حول و لا قوه الا بالله

انشاءالله خدا به همه مریض ها خصوصا ایشون سلامتی و شفای عاجل بدن نماز توسل به امام جواد بخونید دو رکع ...

خیلی ممنون دوست عزیز🙏🙏🙏🙏

خواستن آندوسکوپی کنن بیهوشش که کردن دیگه به هوش نیومده 

ای وااای،ایشالا خدا شفاش بده،غم عزیز واقعا سخته،من بابام سرطان داشت،کرونا هم گرفت و سه هفته پیش فوت کرد،فردا برا اولین بار میخوام برم سر مزارش،از الان حالم بده  

والا خدا با من قهره، به درگاهش اندازه سگم ارزش ندارم ولی بازم دارم واسه همه دعا میکنم،الهی زود زود خوب شن‌ عزیزم😑

آیت الله بهجت:گشتیم و گشتیم ذکری بالاتر از صلوات پیدا نکردیم.
ای وااای،ایشالا خدا شفاش بده،غم عزیز واقعا سخته،من بابام سرطان داشت،کرونا هم گرفت و سه هفته پیش فوت ...

خدا بیامرزه تش عزیزم چقدر سخته😭😭😭

2706