2726

مامانا پسرم ۷ ماهشه 

چند روزیه بد اخلاق شده

روزا که کلا بد خلقه شبا هم وقتی میخوابه تو خواب بلند بلند گریه میکنه 

اصلااا نمیدونم از چیه

از همون اول رفلاکس داره و داروشو میخوره

گفتم شاید دلدرد باشه بهش کولیک ایز میدم ولی باز فایده نداره

کسی میتونه کمکم کنه؟؟؟

دندون داره درمیاره ژل دنتی کید باریج بگیر بمال به لثه هاش

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عزیز چک کن ببین لثه اش ورم نکرده قرمز نشده؟

دستتو بشور بزن به لثه اش ببین دردی میگیره؟؟

احتمالا دندونه

چنان مشتاقم ای دلبر به دیدارت                                                 که از دوری برآید از دلم آهی ،بسوزد هفت دریا را

داره دندون درمیاره احتمالا.دختر من هر وقت بخواد دندون در بیاره فوق العاده بد اخلاق و بی اشتها میشه همه چیزش به هم میریزه

😍😍😍بالاخره نفس مامان دنیا اومد😍😍😍

رفلاکس یعنی شیرمیخوره بالا میاره?

ایشالا خدای بزرگ همروصاحب بچه کنه هیچکس چشم انتظارنباشع....😍😍😍خدایا ای خدای بزرگ ای الرحم الراحمین بچم سالم وسلامت دنیا بیاد ای خدای بزرگ 😍😍😍
داره دندون در میاره، این خودش رفلاکس رو هم تشدید میکنه درهرحال اذیتت یادمه پسرم یک هفته هرشب تا ص ...

آخه لثش متورم نشده فقط یخورده سفت شده

غذا میدم میخوره ولی شیرو امگار خوب نمیتونه میک بزنع

اگه دندون دردبودحتماهویج بزارتوفریزر بعدازدوساعت دربیاربده دستش عالیه دکتربراپسرم تجویز کرده بود

ایشالا خدای بزرگ همروصاحب بچه کنه هیچکس چشم انتظارنباشع....😍😍😍خدایا ای خدای بزرگ ای الرحم الراحمین بچم سالم وسلامت دنیا بیاد ای خدای بزرگ 😍😍😍
اگه دندون دردبودحتماهویج بزارتوفریزر بعدازدوساعت دربیاربده دستش عالیه دکتربراپسرم تجویز کرده بود

عزیزم علائم دندون چیه

آخه پسرم فقط لثش سفت شده و بد خلق

آخه میگن اسهال و متورم شدن علامت دندونه

عزیزم من بچه هام خیلی بد دندون درمیاوردن 

خیلی داغون 

تا اولین دندون درمیومد براشون آش دندونی درست میکردم پخش میکردم دیگه بقیه رو اصلا نفهمیدم چطور درآوردن 

اگه مطمئن شدی ازدندون یک چیزی نذر کن یا صدقه بده حتما 

پیامبر گفته اگه میفهمیدین دندان درآوردن بچه چقدر سخته برای هردندون 40شتر قربانی میکردین 

بچه ام بیماره لطفاً برای سلامتیش صلوات بفرستید🙏لایک کنید منم براتون صلوات می‌فرستم به هر نیتی که دارید  
عزیزم علائم دندون چیه آخه پسرم فقط لثش سفت شده و بد خلق آخه میگن اسهال و متورم شدن علامت دندونه

اره همینطوره اسهال میشه پسرم برااولین بارکه ۶ماهگی دندون دراورد۱۴روزاسهال شدمطمن باش داره دندون درمیاره الاندیگه ۷ماهشه واسه هرکس یجوره

آخه لثش متورم نشده فقط یخورده سفت شده غذا میدم میخوره ولی شیرو امگار خوب نمیتونه میک بزنع

خوب ظاهرش معلوم‌نمیشه گاهی

میگم رفلاکس رو تشدید میکنه واسه همین شیر کمتر میخورن

کلا بچه های رفلاکسی با غذا مشکلی ندارن تا بزرگتر بشن

با اینکه غذای جدیدی داده باشی که رفلاکسش رو تشدید کرده باشه و بهش نسازه

یکی از این دوتاس