2733
2734
عنوان

خواهرشوهر بد

| مشاهده متن کامل بحث + 3073 بازدید | 156 پست

از اول باید حواستو جمع میکردی.من روز اولی که رفتم خونه نامزدم .خودش نبود.شام اونجا بودم باباش و مامانش گفتن باید ظرفها رو بشوری.ظرفها رو کامل با لبخند شستم و با نهایت اینکه واقعا دوستش داشتم بهش فرداش جواب منفی بهش دادم.

اما خب دیگه بعضیا اینجوری اند کاریش نمیشه کرد.

اشکال نداره تو فکر کن برا ی ناتوان انجام دادی واسه رضای خدا... از این ب بعد نکن... با شوهرت فقط برو ...

اون یکی جاریم هم میاد فقط ظرف میشوره ولی من جم میکردم ....همه کاراشو میکردم پسرم اونجا گریه میکرد نمیرفتم طرفش 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😞😞😞😞😞😞😞

الهی غصه نخور عزیزم.‌تجربه است دیگه‌. هممون تجربه های سنگین داشتیم. 

شدن...  ــــــــــــــ إِنَّ اللَّهَ يَرْزُقُ مَنْ يَشَاءُ بِغَيْرِ حِسَابٍ ـــــــــــــ

مدرک ازاین بهتر :/ بده شوهرت

فرق بین *دوست دارم* و *عاشقتم* اینکه تو وقتی یه گلی رو دوسش داری میچینیش، اما وقتی عاشقشی  بهش آب میدی ⁦⁦⁦(~ ̄³ ̄)~⁩⁩ ... #عاشقتم ⁦⁦(๑˙❥˙๑)⁩
2731
الان کمتر میرم .....مادرشوهرم میگه دخترم ضعیفه باید شماها بیایین کارامونو بکنین ....جاریم اصلا از او ...

دخترش گه خورد .دیگه حق نداری کاراش رو بکنی.من خودم میرم ظرف بشورم صدای خواهرشوهرم میکنم فلانی ببا اب بکش .

از اول باید حواستو جمع میکردی.من روز اولی که رفتم خونه نامزدم .خودش نبود.شام اونجا بودم باباش و ماما ...

کس بوده بهت این و گفته من هیچکس نبود من از اول رازهای زندگیمو بهشون گفتم همه چیمووووو😭😭😭😭😭

خیلی عصبیم بخاطر فشارهای روحی که بچگی کشیدم روحیه داغونی دارم 😭

خو دیگه کار رو انجام دادی .الان اعصابتم میخوای واسه دو نفر که آدم نیستن خرد کنی!بچسب به شوهرت گور باباشون مشکل از اوناست مشکل تو نیست.

2738
اون یکی جاریم هم میاد فقط ظرف میشوره ولی من جم میکردم ....همه کاراشو میکردم پسرم اونجا گریه میکرد نم ...

یعنی...به نظرم بچسب به بچت اصلا نذار گریه کنه کاراشون رو هم نکن  بچت رو سرگرم کنه وازش جدا نشو

همیشه میخابه موقع های هم ک خاب نیست میره با دوستاش بیرون وقتی هم میاد شامش و میخوره همین جوری میمونه ...

تو نمیخواد دلت بسوزه..اگر شعور داستن یک چیزی وقتی اینقدر بیشعور و نامرد هستن بزار بمیرن

اون یکی جاریم هم میاد فقط ظرف میشوره ولی من جم میکردم ....همه کاراشو میکردم پسرم اونجا گریه میکرد نم ...

خوب اشتباه از تو بود گلم... من وقتی پسرم گریه میکنه کارو ول میکردم. میرفتم سمتش... 

خیلی ها لایق محبت هاتون نیستن... مراقب باشید.. 

چند دیقه رفتی بیرون😟یعنی مواظب پسرت نبودن گوشی دستشه

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا
2706