2733
2739
عنوان

کسی بوده دقیق ایندتون رو بگه؟

202 بازدید | 27 پست

برا من نبوده یجا فال گرفتم میگن زندگیت خوبه و بارداری داری. یجا دیگه میگن مهاجرت میکنی یجا میگن مهاجرت نمیکنی جدا میشی و شاغل میشی. هرکی یچیز میگه !! براتون پیش اومده کسی اینده هم نزدیک هم دور کامل و درست و دقیق بگه؟ میدونم فقط خدا میدونه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نه کسی نمی تونه آینده رو حدس بزنه 

بخاطرهتوچقدر به اشک‌هایم لبخند زده‌ام !    دختر ناز من داره میاد 😍😍 😍 😍 عشق مامان من منتظرتم.   بعد کلی سختی خدا بهم یه فرشته داد
2738

بدبختیامو دقیق گفت/=قشنگ سه تا مرگ گفت سه تاش تو زمانی که گفته بود رخ داد مادرم فال گرفته بود من اعتقاد نداشتم الانم هر وقت شک داشته باشم به ایندم قران باز میکنم

در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد. به ارامش دست یافتم و همه چیز برای رسیدن به ارزوهایم فراهم شد به خدای خود نزدیک تر شدم و خانواده ام غرق در ارامشی بی پایان شدند

یه نفر وقتی مجرد بودم گرفت و گفت درست در نیومد میگفت مدیر میشی ولی هنوز نشدم فک نمیکنم بشم یا چیزای دیگ ولی خواهرم پیش یه نفر رفت اون گفت بد اون موقع بچه نداشت آبجیم برگشت گفت به فکر اسم دختر تونم باشید خیلی جالب همه چیز درست درومد حامله شد و بچش دختر بود چیزایی ک گفت راس بود یه 100 هست فک کنم 

میشه برای مادرشدنم دعا کنید آخه خیلی وقته ک منتظرم....    💚      میگن انرژی خوب بده دریافت میکنی                                          تیکر و فعال کردم که به زودی به واقعیت برسه❤️
2706