2726
عنوان

خانوما یه دقیقه بیاین تو رو خدا

565 بازدید | 54 پست

دیروز وقت نکردم ناهار درست کنم قرار بود از بیرون بگیریم که نشد بعد بادمجون و گوجه سرخ کردم خوردیم به شوهرم گفتم فردا که امروز باشه واست یه چیز خفن میپزم واسه جبران امروز بعد امروز کار پیش اومد از صبح منو با خودش برد بیرون اومدیم یچیز ساده خوردیم الانم دارم شام درست میکنم

بعد از همون دیروز یکسره داره بهونه میگیره من هی هیچی نمیگم کلا ساکتم میگم ولش کن بذار بگه مرده غذا درست حسابی نخورده خون به مغزش نمیرسه بعد سر سفره با من دعوا میکرد که تو مگه از دیشب آخر شب نفهمیدی صبح میای با من چرا نون نذاشتی بیرون یخش آب شه که الان گذاشتی تو فر و خشک شده بازم هیچی نگفتم خورد تموم که شد گفتم نسکافه میخوری که باز شروع کرد داد و بیداد که تو مگه کور بودی ندیدی آب خوردم چرا اون موقع هیچی نگفتی الان دهن وا کردی و باز کلی حرف که آخرش گفتم دلت از جایی پره سر من خالی نکن غذا درست کردنم که تو اسلام همونجور که میگی خودت وظیفه من نیست دارم لطف میکنم بهت که قهر کرده و میگه من دیگه غذاهای تو رو نمیخورم مث برج زهرمار شد الان خوابیده

چیکار کنم به نظرتون که از دلش در بیارم این چند وقته فشار روش زیاده میدونم مال اونه

فقط 6 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

یه شام خوشمزه

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

براش کیک درست کن میوه هم بزار چای دم کن اروم بیار جلوش حرف از دعوا نزن

از وقتی دلمون خواست یه فرشته خدایی به دلمون بیاره.هرروز هر ثانیه رو لحظه ب لحظه انتظار کشیدم ماه اول ماه دوم ماه سوم ماه چهارم .....یه روز عقب مینداختم ذوق مرگ یه هفته قبل پریودی استرس روز شماری میکردم اما الان ریلکس ........به مرحله ای رسیدم که فقط ریلکسم خودمم همیشه میگفتم مگه میشه کسی ریلکس باشه.دقیقا 16روزه عقب انداختم بی بی چک منفی با چه ذوقی گفتم شاید بی بی منفیه برم ازمایش ... ازمایش دادم منفیه برام مهم نیست به این حرف رسیدم که خدا میگه من به موقعه نی نی تو دلت میزارم پس اگر پریود شدی گریه نکن یا اگر عقب انداختی خوشحال نباش تا من نخوام نمیشه

بنده خدا

خب کاش از صب ک میخواس بری نونو میزاشتی بیرون

حالام عیب نداره

برا شام ی چیز عالی بزار اشتی کنین

هرچی خدا بخواد...خدا که بد نمیخواد💛متاهل💍در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم...لطف انچه تو اندیشی،حکم انچه تو فرمایی🙌🏻🌊«لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ»؛یه صلوات مهمونمم میکنید🙏🏻

تقصیر خودته ی جوری رفتاری کردی ک انگار وظیفته 

ینی چی برای جبران فردا ی چیز خفن میپزم برات ؟

این چه اسمی بود گذاشتم    ..فضول محله و خنگ محله باهم از این کاربری استفاده میکنن مدیونین فکر کنین خنگ محله خواهرمه 😒😒

😐

اینکه چرا دلش پر بوده نمیدونم ولی چه ربطی داره که گفتی غذا درست کردن ...

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          
چقدر شوهرت بی ادبه. از دلش در بیاری؟؟!!!چقدر رو میدین به شوهراتون والا

بهش گفته ببخشید گوجه بادمجون پختم فردا جبران میکنم 😐

این چه اسمی بود گذاشتم    ..فضول محله و خنگ محله باهم از این کاربری استفاده میکنن مدیونین فکر کنین خنگ محله خواهرمه 😒😒
2706