2726
عنوان

شما بودین چیکار میکردین؟

550 بازدید | 70 پست

اگ دکتر بهتون بگه تنبلی تخمدان داری 2 راه بیشتر نداری یا بچه دار شی یا اگ نشی یائسه گی زود رس میگیری،،،، شما کدومم راهو انتخاب میکردین؟ [ حوصله بچه هم ن خودم دارم ن شوهرم....مشکللات مالی هم تا حدودی داریم) صادقانه راهنماییم کنین ممنون😘

مهم نیس چقدر بالایی مهم اینه ک اون بالا لاشخوری یا عقاب؟؟؟؟😏😏😏😏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بچه

یکم در مورد خودم توضیح بدم «به نام خدا هستم، از بچگی بزرگ شدم، تو بیمارستان به دنیا اومدم، صادره از شهرمون، همونجا بزرگ شدم، چند سال سن دارم، بابام مَرد بود، تو دوران کودکیم بچه بودم، با رفیقام دوست شده بودم، به دوست داشتن علاقه دارم، قصد ازدواج نه دارم، بعضی شبها که می خوابم خواب می بینم، تو خونمون زندگی می کنیم، تا حالا نمردم و...»

من بودم بچه دار میشدم چون یه موقع اگر یاسته میشدم تا آخر باید حسرت بچه میکشیدم 

میشه برای مادرشدنم دعا کنید آخه خیلی وقته ک منتظرم....    💚      میگن انرژی خوب بده دریافت میکنی                                          تیکر و فعال کردم که به زودی به واقعیت برسه❤️

زندگی بدون بچه...

بچه تعهد و پول کافی می خواد برای بزرگ شدنش...

لطفا بدون فکر نیار.

بچه های این نسل دارن به نابودی کشیده میشن....بیشتر نکنیم این نابودی رو....

زیبایی افکار زیبایی جهان است. یادبگیریم زیاد مطالعه کنیم و افراد خوب جامعه باشیم. طبیعت دوست باشیم و احترام بزاریم.
بااین شرایط فکر بچه دار شدن نکن گناه داره 

بخدا خودم و شوهرم میگیم شرایط درست نیس ولی همش از اون ورم همش باید قرص و دوا بخورم😔

مهم نیس چقدر بالایی مهم اینه ک اون بالا لاشخوری یا عقاب؟؟؟؟😏😏😏😏

بچه دارشو.چندسال دیگه دلت میخاد نمیشه مجبوری یه عالمه هزینه درمان کنی

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
2706