2726
عنوان

اینایی که تاپیک میزنن

| مشاهده متن کامل بحث + 350 بازدید | 57 پست
اره اونا که بدتر...خب متن راجع به امام حسین گذاشتی حداقل بذار ماهم یه چیز قشنگ بگیم دیگه به امام حسی ...

میدونی مطالب اعتقادی و شعر شاید واسه دل خودشون میزارن دیگه توجیه پیدا نمیکنم...اما سوال کنی و قفل کنی واقعا یعنی چی!!

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای ارههه😂😂😂😂😂 میری جواب بدی میبینی قفله🤣 بعد خودشون دوباره کامنت میزارن چرا هیشکی نیی و کسی ...

آخ گفتی 😂

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭
2728

تحربه نشون داده تو این تاپیکا دعوا میشه و بدتر توهین میشه. واسه همین قفل میکنن. منظورشون تبادل نظر نیس. میخوان صرفا یه پست واسه عام بذارن

من‌ مادر دو فرشته آسمانیم💫💫 یکی در دستان خدا آرمیده و دیگری در آغوش من💞 
وای ارههه😂😂😂😂😂 میری جواب بدی میبینی قفله🤣 بعد خودشون دوباره کامنت میزارن چرا هیشکی نیی و کسی ...

شاید بلد نیستن. اتفاقی قفل کرره ن. 

من‌ مادر دو فرشته آسمانیم💫💫 یکی در دستان خدا آرمیده و دیگری در آغوش من💞 

@زینب__بانو۷۹

تو نی نی سایت  همه قدا بالای 170  وزن 65  هیکل ساعت شنی چشم سبز عسلی   نچرال و بدون عمل😀همه فامیل شوهر  بد و بی کلاس  خانواده خودشون عالی و بافرهنگ 😁اگه بگی وای چه زشتم عکس بزاری  همه میان دلداری و بهت ثابت میکنن  آنجلینا جولی  هستی وخودت خبر نداشتی 😂اگرم بیای بگی وای چقدر خوشگلم و عکس😎  اینقدر میکوبنت که باورت میشه سمندونی بیش نیستی😭  آهان یه چیزی هم یادم اومد   عاشق عکسن  حتی اگه عکس ملحفه  سفیدباشه  تازه کلی کو  کو   هم میکنن 😐هیچ وقت هم هیچ چیز  در سلیقه شون نیست 😩 یه سایت خطرناکه که هر کی واردش میشه   معتاد شده شدید  هیچ جوره هم ترک نمیکنه 😱 خلاصه در یک کلام  😆     نی نی سایت   سرزمین عجایب 😜

ی خانومم امروز تاپیک زد عکس ی شهید بود نوشته بود اون دنیا یقه بی حجابارو میگیرم😐😐😐قفل بود وگرنه جوابشو میدادم

بعدم خدا ناظر اعمال ماعه ب همه باید برا حجابمون جواب پس بدیم مگه

هرچی خدا بخواد...خدا که بد نمیخواد💛متاهل💍در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم...لطف انچه تو اندیشی،حکم انچه تو فرمایی🙌🏻🌊«لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ»؛یه صلوات مهمونمم میکنید🙏🏻
تحربه نشون داده تو این تاپیکا دعوا میشه و بدتر توهین میشه. واسه همین قفل میکنن. منظورشون تبادل نظر ن ...

اخه بگه امام حسین دوستت دارم میان توهین میکنن؟🙄🙄🙄🙄

2706