2733
2734
عنوان

کنکوری های 1400 سوپرایز

204 بازدید | 12 پست

♨️  ارسال لایحه ساماندهی سهمیه های کنکور سراسری به هیات دولت

🔘 دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی از ارسال لایحه کاهش سهمیه های کنکور از 19 به 3 مورد به هیأت دولت خبر داد .

✅ برای مطالعه متن لایجه ارسال لایحه ساماندهی سهمیه های کنکور سراسری به هیات دولت  کلیک کنید .

🔘 داوطلبان به  منظور اطلاع از جزئیات سهمیه های کنکور سراسری می توانند مقالات زیر را مطالعه کنند .

⭕️ حذف سهمیه کنکور سراسری

⭕️ تعداد شرکت کنندگان سهمیه ایثارگران در کنکور

⭕️ تاثیر سهمیه ایثارگران 25 درصدی در کنکور سراسری  

⭕️ تاثیر سهمیه ایثارگران 5 درصدی در کنکور سراسری  

☎️ برای مشاوره جزئیات بررسی تغییرات سهمیه های کنکور سراسری می توانید از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071789 تماس بگیرید.

کانال مشاوره کنکور سراسری

@konkoorex

من و خدا

واقعا؟؟؟؟ 

تصور می کنم تو هر روز قشنگ تر می شوی و من هر روز عاشق تر،گویی همه اشعار و منظومه های عاشقانه را برای تو سروده اند عزیزم.کلمات حقیرند و من ناتوانم، ناتوان از گفتن این که چه اندازه تو را دوست دارم❤️🍓

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره 

وای مرسی گلم😍💓😘

تصور می کنم تو هر روز قشنگ تر می شوی و من هر روز عاشق تر،گویی همه اشعار و منظومه های عاشقانه را برای تو سروده اند عزیزم.کلمات حقیرند و من ناتوانم، ناتوان از گفتن این که چه اندازه تو را دوست دارم❤️🍓
2728

⭕️ حذف سهمیه کنکور سراسری

⭕️ تعداد شرکت کنندگان سهمیه ایثارگران در کنکور

⭕️ تاثیر سهمیه ایثارگران 25 درصدی در کنکور سراسری  

⭕️ تاثیر سهمیه ایثارگران 5 درصدی در کنکور سراسری  

مورد اولو  نفهمیدم

خدایا شکرت قبل از این تاریخ ۹۹/۹/۹ به ارزوم رسیدم😍😍😍 
2738