2726
منکه دردداشتم منتظربودم امروزفرداپریودشم فهمیدم حاملم انشاالله شمام حامله ای

مرسی عزیزم

چی میشه

منم باردار بشم

همش یواشکی گریه میکنم

دردم ک هی داره زیاد تر میشه دیگه فقط منتطر پریودم😞

برای همه کسایی که منتظر مادرشدنن اگه زحمتی نیست میشه یه صلوات بفرستی🧡

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فردا موعده انقد ناراحتم ک نگو فک کنم بازم نشد🤕🤕🤕

مشکلت چیه عزیزم؟منم دوسال اقدام کردم شوهرم مشکل داشت نوبت IUIداشتم ی دکتر بهم گفت بعد پریودی نزدیکی نکن تا وقتی که کیت تخمک گذاری ت دو خط شد همین که دوخط شد اون روز و فرداش اقدام کن این کارو کردم شکرخدا الان پسرم 10ماهشه

2728
آره من یه هفته مونده به تاریخ پریودم دردای پریودیم شروع شد ، و طوری بود که هر آن فک‌ میکردم پریود می ...

منم

کمر درد پا درد

درد زیر شکم

ولی بقیه حامله ان ماه اول

تهوع 

درد سینه

خستگی 

خواب الودگی

آره من یه هفته مونده به تاریخ پریودم دردای پریودیم شروع شد ، و طوری بود که هر آن فک‌ میکردم پریود می ...

منم این ماه ازیه هفته تا۱۰ روزقبل پری درد پری دارم.با اینکه همیشه درد پری سه چهار روزقبل میاد.خداکنه حامله باشم.

اره من اینجوری بودم تا ی هفته درد پریودی داشتم و پریود نمیشدم بی بی چک زدم مثبت شد

پسره بچت؟؟

امام زمان عزیز زودتر ظهور کن ،🌹🌹🌹                              راستی قد من ۱۸۴ سانته ،😐                                             
اخه خوده خوده درده پریوده هر لحطه حس میکنم پریود میشم الان دوروزه دیگه کاملا منتطره پریودمم  ...

چرا تست نمیزنی

از وقتی دلمون خواست یه فرشته خدایی به دلمون بیاره.هرروز هر ثانیه رو لحظه ب لحظه انتظار کشیدم ماه اول ماه دوم ماه سوم ماه چهارم .....یه روز عقب مینداختم ذوق مرگ یه هفته قبل پریودی استرس روز شماری میکردم اما الان ریلکس ........به مرحله ای رسیدم که فقط ریلکسم خودمم همیشه میگفتم مگه میشه کسی ریلکس باشه.دقیقا 16روزه عقب انداختم بی بی چک منفی با چه ذوقی گفتم شاید بی بی منفیه برم ازمایش ... ازمایش دادم منفیه برام مهم نیست به این حرف رسیدم که خدا میگه من به موقعه نی نی تو دلت میزارم پس اگر پریود شدی گریه نکن یا اگر عقب انداختی خوشحال نباش تا من نخوام نمیشه
منم این ماه ازیه هفته تا۱۰ روزقبل پری درد پری دارم.با اینکه همیشه درد پری سه چهار روزقبل میاد.خداکنه ...

عه چه جالب منم همینطور

امام زمان عزیز زودتر ظهور کن ،🌹🌹🌹                              راستی قد من ۱۸۴ سانته ،😐                                             
مرسی عزیزم چی میشه منم باردار بشم همش یواشکی گریه میکنم دردم ک هی داره زیاد تر میشه دیگه فقط منت ...

ناامیدنباش عزیزم.توکلت به خداباشه.خواهرمن ۳ سال اقدام بود.باامسال رفت تو۴.اونم هیچ مشگلی نداشتن.تا اینکه این ماه باردارشد.داشت گریه میکرد

چند سالته خانمی آنقدر تا امیدی که گریه می‌کنی 

اخه ۶ ساله منتطرم

این ک هر ماه منتطر باشی و نشه درد ناکه

انتطار سخته

من تا دوسال پیش خیلی دکتر رفتم

بعد دیگه بهم‌گفتن باید ای وف ام کنم

بخاطر هزینه هاش نرفتم

دوسال گدشت

دوماه پیش رفتم و این ماه اولیه ک تو اقدامم بعد اون دوسال

دکتر گفت شرایطت به دو سال پیش بهتر شده هم خودت هم شوهرت

ولی چون خیلی وقته منتطری من فقط همین ۳ ماه تابستونو روت کار میکنم

اگه نشدی

جزء اون افرادی هستین ک بی دلیل باردار نمیشن مشکلی ندارن باید ای وی اف کنین

ولی شرایطت خوبه

شاید همین ماه بار دار بشی

ولی دیگه انگیزه ای ندارم این ماه اگه نشه دوباره ماه بعد برم

عزیزم من کاملا علائم پریودی داشتم ولی پریود نمیشدم کلافه شدم تست زدم مثبت شد باردار بودم

گرگ هر شب به شکار میرفت و بی آنکه چیزی شکار کند باز میگشت...شبی گرگ را ناراحت دیدم...با لاشه یک آهو در دهان به گله آمد!گرگ های گله شاد از این شکار او...پرسیدند چرا ناراحتی گرگ؟!!گفت:شبی در سیاهی بیابان چشمانش را دیدم؛دلم را ربود!هر شب به خواست پایم که نه به خواست دلم میرفتم تا تماشایش کنم...امشب محو تماشایش بودم که شنیدم صدای سگان ولگرد را؛دویدم...پریدم...زیر گلویش را گرفتم و دریدمش!!آنچنان دوستش داشتم که نمیخواستم ”سهم دلم”نصیب”سگان ولگرد”شود...

اسی هنوز امیدوار باش .منم امروز 21 روزه تاخیر دارم از دوروز قبل پریم حس پریودی دارم تا الان هرلحظه میگم الان میشه میشه روز پنج تاخیر بی بی م مثبت شد بعدش زدم تا الان همش منفی بود از ندادم علایمم خیلی دارم 

وزن اولیه 60😭وزن فعلی 64/500💜قد165🌹وزن هدف65 الی 70💖💖

خانما من یه هفته پیش اقدام کردم 

حالا خیلی پیاده روی میکنم 

ضرر نداره؟؟

2706