2726
عنوان

شغل و درامدشوهر

363 بازدید | 41 پست

خانومااا

کیا شوهرشون کارمند؟؟

اگه کارمند کارمند دادگستری هم هس؟؟

شوهر من حقوقشو نمیگه بهم 

بهم میگه پیامارو نگا کن بفهم پیامارم ک میبینم ۲ ملیونه اخه تو این هفت سال ۲ ملیووون میخام ببینم قایم میکنه چیکار کنم

الان حقوق یه گروهبان از ۲.۵ تا ۳.۵ اصلا چنین چیزی امکان نداره که ایشون حقوقش ۲ ملیون باشه

تورو حضرت عباس لایک‌نکن😐💔دوستان ما چند تا کاربر هستیم که این اکانت رو زدیم برای تاپیک هامون که توی اکانت اصلی نپرسیم گفتم در جریان باشید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

مگه میشه بهت نگه ..فیش حقوقیش رو ببین خب .بعدش کارمند داریم تا کارمند یکی هست ۲ تومن میگیره یکی ۲۰ تومن .

همسرمن کارمند شهرداریه حدودا ۷ تومن درآمد دارد

عقلم بدزد لختی چند اختیار دانش                                 هوشم ببر زمانی، تا کی غم زمانه                                                 

خوش به حالت وقتی بهت بگن چقدر دارن که بدتره اونوقت همش میبرنت تو دخل و خرج و همش وقتی میخوای یه چیزی بخری حقوق شوهرت میاد جلو چشت اگه اصلا نگن خیلی بهتره تو هم هر چی دوست داری میخری اونم مجبوره پول بده 

عزیزم کارمند ها کلا با اون مقداری که حقوق کار در نظر گرفته حقوق میگیرن فکر نکنم بیشتر از ۲تومن هم با ...

البته تو یه سری ارگانها اضافه کار ثابت دارن. که تقریبا نزدیک حقوق پایه س به حقوق اضافه میشه

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
2706