2733
2739
عنوان

سریال زن و میبینید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 842 بازدید | 32 پست
عه لو دادی که! من نمیدونستم ولی ته دلم روشن بود آخرش زنده اس😁

لو ندادم  دیشب پخش شد به اسم آلپ زندگی میکنه وزن داره خیلی هم پولداره یه تیکه ش پخش شد

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای جدی جایزه گرفته؟اخه اونقدر قشنگ نیس

اره فیلم معروفیه

بهار هم بهترین بازیگر .

مجری هم هست  .کلا بازیگر محبوبیه تو ترکیه

دخترم لاوین    و پسر کوشولوی مسافرم آرژین  
2731
لو ندادم  دیشب پخش شد به اسم آلپ زندگی میکنه وزن داره خیلی هم پولداره یه تیکه ش پخش شد

آها من قسمت دیشبو ضبط کردم ندیدم هنوز

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          
2738
اره بعد یکی از بدیای فیلم اینه که خیلی دیگه حرص دربیاره شخصیت منفیش دیگه زیادی منفیه 

من کلا این فیلم های ترکیه ای رو مبینم همش فکر میکنم چجوری انقدر نقشه میکشن ودروغ میگن؟؟من خودم یه دروغ کوچولو میخوام بگم انقدر فکر میکنم اخرش گند میزنم 

ازاین حجم بدبودن تعجب میکنم

خدایا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم، در دانستن تو آرامشیست و در ندانستن من تلاطمهاست، تو خود با آرامشت تلاطمم را آرام ساز🙏🙏
من کلا این فیلم های ترکیه ای رو مبینم همش فکر میکنم چجوری انقدر نقشه میکشن ودروغ میگن؟؟من خودم یه در ...

دقیقا بخدا من یه موقع میخوام برم قرار از سه روز قبل با خودم کلی کلنجار میرمم چی بگم چیکار کنم چیجوری بپیچونم تازه بعدشم لو میرم همیشه خخخخ

🙂
دقیقا بخدا من یه موقع میخوام برم قرار از سه روز قبل با خودم کلی کلنجار میرمم چی بگم چیکار کنم چیجوری ...

همش دارن نقشه میکشن

مثلا تو سیب ممنوعه انقدر نقشه میکشیدند یک لحظه اروم نداشتند کل فیلم دسیسه بود😂😂

خدایا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم، در دانستن تو آرامشیست و در ندانستن من تلاطمهاست، تو خود با آرامشت تلاطمم را آرام ساز🙏🙏
2706