2733
2734

من از خواهره شیرین خیلی بدم میاد 

یه روانی به تمام معناست

خدایا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم، در دانستن تو آرامشیست و در ندانستن من تلاطمهاست، تو خود با آرامشت تلاطمم را آرام ساز🙏🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

داشتم میدیدم  قط شد

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧

می بینم

بازیگراش منم جذب نکردن ولی درکل دوست دارم سریالو

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          
متنفرم از شیرین و بعدش مادرش ادم چطور میتونه دختر خودشو بخاطر خریت اون یکی دختر دوست نداشته باشع واق ...

والا شنیدم واقعیه حالا مطمئن نیستم فقط خیلی حرص دربیاره مخصوصا من از سادگی زیاده بهار حرصم میگیره وااای

🙂

میدونستم شوهر بهار زنده س.

ولی نامردی مادرش خبرداشته وبه بهار نگفته پسرم زنده س

کل ادم ها بر علیه بهارن

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
میدونستم شوهر بهار زنده س. ولی نامردی مادرش خبرداشته وبه بهار نگفته پسرم زنده س کل ادم ها بر عل ...

عه لو دادی که!

من نمیدونستم

ولی ته دلم روشن بود آخرش زنده اس😁

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          
والا شنیدم واقعیه حالا مطمئن نیستم فقط خیلی حرص دربیاره مخصوصا من از سادگی زیاده بهار حرصم میگیره وا ...

اره کم استرس و مشکل داریم با دیدن این سریال دیگ رسما دیونه میشیم😂😂😂

جز بی حوصلگی هیچی نمونده واسم...
2706