2410
2553
بخاطر بچش؟ چ خواهر خوبی هستی خواهر من خوشحال شد زندگیم خراب شد دوس داره همش مجرد بمونم بی رحم بی خا ...

اره اونامیگه تومجردی امااون مطلقه ودوتابچه کوچیک.

وای من عاشق خواهرمم وخوشبختیش ارزومه.  سنی نداره طفلک با۲۶ سال سن  .....

اماخداروشکرزنه قوی هست وروپای خودشه.

مردم این زمانه بره راباگرگ میخورند، گریه راباچوپان می کنند!!!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بخاطر بچش؟ چ خواهر خوبی هستی خواهر من خوشحال شد زندگیم خراب شد دوس داره همش مجرد بمونم بی رحم بی خا ...

وای چراا اخه خواهرت اینجوریه؟

2456
اگه دوسش نداشتم منم جدامیشدم.

من دوستش نداشتم 

ازدواجم زوری بود 

گفتن عروس شدی هر کار دلت خواست بکن 

منم هرکاردلم خواست کردم بعدم طلاق گرفتم 

بعد چند وقت با اونی که دوستش داشتم ازدواج کردم

حالم خوبه !     اما خنثی ام ، نه خوشحالم ‌.. نه ناراحت ...... اما دلم گرفته ، نمیدونم به چی یا چه کسی فکر کنم که حداقل یکمی آروم بشم ..
2714
الان راضی؟

اره 

مشکل زیاد داشتم 

اما لااقل دوستش دارم 

وهمین دوست داشتن خیلی چیزهارو واسم راحت کرده 

اگه باهاش ازدواج نمیکردم همیشه افسوس میخوردم 

وباکس دیگه نمیتونستم زندگی کنم وبسازم 

حالم خوبه !     اما خنثی ام ، نه خوشحالم ‌.. نه ناراحت ...... اما دلم گرفته ، نمیدونم به چی یا چه کسی فکر کنم که حداقل یکمی آروم بشم ..

خواهرمن بادوست پسرش ازدواج کرده بودوجداشد. اوایل دیدیم وای چقدبی زبونه مرده وخوبه. 

کم کم روی کثیفشونشون داد.اخرشم خواهرم مچشوبایکی ازدوستای خودش توخونه گرف.

مطلقه باشی ی خونه ی ماشین ی حقوق متوسط هم داشته باشی خیلی خوبه ،ولی امان از وقتی ک اینا رو نداری باید زیر چرت خانواده ات باشی واسه ی لقمه نون صد حرف بشنوی خواهر برادرها هر چی خاستن بت بگن اون موقع واقعا نیاز ب ی مرد ی تکیه گاه داری

من خیلی ساده ام ،خیلی بهم ظلم شد ،خیلی دلم شکست ،اما برا دیگران همیشه مثل کوه بودم ،تو دوستم مثل من نباش گرگ باش فقط و فقط گرگ باش تا زنده بمونی و زندگی کنی 

بیچاره اونایی که پدر و برادر به اصطلاح غیرتی دارن ،بعد طلاق بعد طلاق کلا دیگه آزادیشونو از دس میدن

شاید سال ها بعد وقتی یه جایی با هم روبه رو شدیم بگیم این غریبه چقدر شبیه خاطره های من بود