2737
2734
عنوان

عاشق اون خانوماییم که انرژی مثبتن و همیییشه شاد و شنگولن

| مشاهده متن کامل بحث + 486 بازدید | 43 پست

به معنای شاد و شنگول که گفتم نیستم،اما در حدی که مثل شما هم باشم نیستم،کلا زود با خودم کنار میام و شرایط رو خوب میکنم،تنوع میدم تو مدل مو و لباس و این چیزا،میرقصم،کتاب میخونم،دسر درست میکنم و حسابی با همسرم حرف میزنم البته از وقتی دخترم به دنیا اومده کمترشده اما نذاشتم محو بشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی بیخیالن

اگه مشکلی براشون پیش بیاد خیلی خونسرد و با آرامش رفتار میکنن

توی حال زندگی میکنن و فکر گذشته و آینده رو نمیکنن

حرف هیچ کی براشون مهم نیست

خیلی با خودشون عشق میکنن😍

راستی یادم رفت بگم کمتر فکر میکنن

شما هی هر روز آهنگ بذار برقص تا وقتی از درون داغونی فایده نداره

بالاخره فهمیدیم که چرا ایران اسم زنانه است 🥰  خب دیگه از این به بعد ایران رو با زنانش بشناسید نه با فرش و زعفران و برنج😂   اینکه از زمان کوروش کبیر مردای ایرانی غیرتمندترین مردای دنیا هستن خوب بهمون ثابت شد،مردا و پسرامون تو جای جدی،مکان مناسب و شرایط سخت غیورترینن!💪👌                                   وطنم ایران خانوم من برای ساختنت جونم رو در راهت میدم❤️
2728

من یک عدد شاد وشنگولم که دائم دنبال پسرم هستم تازه راه میره به همه چی دست بزنه

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 
2738
پس اول عاشق همسرت باش عاشق خونتون ك واسه داشتنش چقدر زحمت كشيدين و تو اين سختي ها يه سقفي بالاسرتونه

آدم تا خودش رو دوست نداشته باشه نمیتونه درست یکی دیگه رو دوست داشته باشه

باید اول خودشو دوست داشته باشه و اولویتش خودش باشه

بالاخره فهمیدیم که چرا ایران اسم زنانه است 🥰  خب دیگه از این به بعد ایران رو با زنانش بشناسید نه با فرش و زعفران و برنج😂   اینکه از زمان کوروش کبیر مردای ایرانی غیرتمندترین مردای دنیا هستن خوب بهمون ثابت شد،مردا و پسرامون تو جای جدی،مکان مناسب و شرایط سخت غیورترینن!💪👌                                   وطنم ایران خانوم من برای ساختنت جونم رو در راهت میدم❤️
من از اون شنگولام ولی افسردگی دارم موقعی ک با بقیه ام انقد خوشحال و سرحالم تو خونه و واسه شوهرم م ...

چه جالب . هیچ  محل مردم هم روی من تاثیر نداره .

بزارن روی سرشکن کلی تعریفم کنن عین خیالم نمیشه .

2 ساله اینطوریم 

نمیخواد دیگه دعا کنید :(  حاجت روا نشدم :(

بعد سعي نكن از زندگيت از شوهرت از اطرافيانتون سوژه واسه ناراحت شدن بكشي بيرون، سعي كن به اين فكر كني ك زندگي فقط يكباره و بهتره خوش بگذروني و با اطرافيانت مهربون باشي تا حس خوبت ب بقيه هم منتقل بشه

پس اول عاشق همسرت باش عاشق خونتون ك واسه داشتنش چقدر زحمت كشيدين و تو اين سختي ها يه سقفي بالاسرتونه

کاشکی خونه داشتیم 😞

ولی بازم خدارو شکر میکنم که در حد خرجمون در میاریم

2706