2726

مدل 79تا 82

سلام لطفا هرکی دوست داشت برای اجابت شدن خاسته م دعا کنه و صلوات بفرسته... ب امید خدا خودتونم هر خاسته ای دارین برااورده بشه انشالله 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

گرون 

میرسه به قیمت پراید صفر الان

فرزندانم همیشه طلاق بگیرید و به فرزندان خود طلاق را بیاموزید، باشد که رستگار شوید❤️اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم❤️ هر کی صلوات فرستاد برسه به امام زمان(عج)❤️🌹فرزنداااااااانم امضای من واقعی نیست و فقط تیکه کلامه، اخه کی پیدا میشه با حرف من طلاق بگیره خب

خوب ماشین کهنه میشه ارزون میشه.. این ارزش پول هست که داره میاد پایین و از استهلاک عبور میکنه.... در مقایسه با ماسین صفر همیشه افت میکنه ولی از لحاظ عدد قیمت بالا میره

ای دوست مرا دعا کن شاید نزدیکتر از من به  خدا ایستاده ای  

عزیزم تو کشور ما چیزی به عنوان ارزونی نخاهیم داشت 

این مدل ماشینی که میگی با وجود اینکه سال به سال مدلش میاد پایین باید ارزون بشه اما تو بازار ما نه به نسبت خودش از قیمت الانش بیشتر میشه قطعا

مگه اینکه تصادف داشته باشه رنگ یا شاسی ماشین آسیب ببینه

واقعا این چه سوالیه همه چی گرون میشه

گلم میدونم همه چی گرون میشه

ولی ماشين مدل پاین فرسوده میشه

سلام لطفا هرکی دوست داشت برای اجابت شدن خاسته م دعا کنه و صلوات بفرسته... ب امید خدا خودتونم هر خاسته ای دارین برااورده بشه انشالله 

این سوال خیلی نسبیه

وقتی همه چی گرون بشه ماشین مدل پایین هم به نسبت الانقیمتش بالاتر میره ولی در مقابل همون صفر ماشین خیلی ناچیزه!

اینجا متولدین ۸۲ دارن بچه دار میشن. دیگه ماشین که سنی ازش گذشته!

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
خوب ماشین کهنه میشه ارزون میشه.. این ارزش پول هست که داره میاد پایین و از استهلاک عبور میکنه.... در ...

منم میگم ماشین مدل پایین هیچ وقت سرمایه نمیشه

منم میگم ماشین مدل پایین هیچ وقت سرمایه نمیشه

از پول نقد بهتره با تورم بالا میره ولی مثل طلا یا دلار نیست که خودش اصلا افت نکنه

ای دوست مرا دعا کن شاید نزدیکتر از من به  خدا ایستاده ای