2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چه عالی 😄 معایب خاصی نداره؟ جنس ایرانی زدین پشیمون نشدین؟

تا الان که خوب بوده ، خارجی خیلییییییی گرون بود فکر کن من خریدم متری ۱۲۰ خارجیش متری ۸۰۰ بود البته درجه یکش والا چینی هم بود که ترجیح دادم ایرانی بزنم ، فقط اینکه باید حواست باشه اب نریزه روش و اگر بریزه هم سریع خشک بشه 

گروه آبی💙 وزن فعلی ۶۷    وزن هدف ۵۹🎯                           ❤️برام هیچ حسی شبیه تو نیست ❤️   
قطرش چجوریه خیلی کف زمینو بالا نمیاره؟؟ 

خودش ۸ میل هست که زیرش هم یک فوم ۸ یا ۱۲ میل میخوره 

گروه آبی💙 وزن فعلی ۶۷    وزن هدف ۵۹🎯                           ❤️برام هیچ حسی شبیه تو نیست ❤️   
2738
ممنون از راهنماییتون 😊😙

خواهش میکنم ، اگر تهرانی برو سایت خاوران ارزونتر در میاد برات چون مرکز پخشه من از اونجا خریدم

اون پلاستیک که بقیه ها دارن میگن کف پوش پی وی سی هست که تو مغازه ها میذارن و رنگش میره 

لمینت جنسش شبیه به ام دی اف هست و فقط میشه پارچه نم دار که فقط نم داره بکشی یعنی یهو یه لیوان اب بریزی نمیشه 

پارکت جنسش چوبه که خیلی گرون در میاد

نود درصد مردم لمینت میکنن ولی به اون شرط که اب نریزه روش و با پای خیس نرین 

سرامیک طرح چوب هم هست که خیلی شیکه 

2706