2737
2734

دوستان خواهشا قصد توهین به هیچ عنوان ندارم و آرزوم خوشبختی همس فقط برام جای سواله که این افراد دوستانی که زندگی خصوصی شون رو میزارن اینیستاگرام و میگن ال و بل عاشق زندگیمم عاشق شوهرمم و هزار جور دیگه واقعا همینن؟؟یا تظاهر؟بنظرتون اون دخترخانم هایی که مجردن هنوز ناراحت میشن دیگه فقط من میخوام نظرتونو بدونم مرسی ممنون 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بیشترش تظاهره واسه جذب مخاطب

‏خیلی دلم میخواد تو مکالمه از واژه(( اشتباه به عرضتون رسوندن)) استفاده کنم ولی همیشه هول میشم و میگم گوه خورده کی گفته :|                                                                          وقتی یه اتفاق بد برای یه ایرانی میافته دو دسته وجود دارند_خودش و اطرافیانش که اعتقاد دارن چشم خورده _دشمنانش که اعتقاد دارن بالاخره خدا جوابشو داد😐😂
2738

نمونه شو دیدم که پارسال طلاق گرفتن تا موقعی که رسما طلاق نگرفته بودن هممون میگفت اینا چقد باهم جورن

هر چی تظاهر بیشتر دروغ هم بیشتر

یه بسته فلفل قرمز هندی بزارین تو جیبتون، هروقت هوس کردین برای کسی دردو دل کنین، یه قاشق از اون بریزین تو حلقتون. من امتحان کردم عالیه😐

الکیه باور نکن

ای پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بی‌طاقتم، و جانم از آن اندوه که نصیب من گردیده، آکنده است؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم، ای صاحب عرش بزرگ.
2706